Skúsenosti s HAK Belara

Lilith25

Beriem Belaru dosť dlho,cca 3 roky,no asi sa prejavili u mna vedlajsie ucinky,nechuť na sex je obrovská a mojmu priatelovi to uz ide na nervy :).Len som unavená a spala by som, pracujem a ked mám volný víkend som schopná prespať 16 hodín.Takze neviem,či to moze sposobovať Bellara,alebo niečo iné.

leslie

to spinenie prejde,tiez som to mala asi prve tri mesiace. belaru som vysadila po takmer dvoch rokoch,dost som nabrala a bolievala ma dost casto hlava. ale zas na druhej strane sa mi vycistila plet a nemala som krce

monika15

Ahojte ja by som sa chcela spýtať ohľadom bellary, beriem ju druhý mesiac a týždeň pred krámamy mám špinenie. Lekár mi povedal, že je to normálne a prestane to, ale neviem či mám brať tabletky ďalej už ma nebaví chodiť 2 týždne s vložkami.

lyzicka

je mi to v podstate jedno, len mi to prislo trochu divne... Ale ak hovoris, ze sa taki ludia najdu, co to kupia, tak potom je to fajn ;-)

rita23

lyzicka, preco stale kritizujes tych, ktory chcu predat HAK za 10 eur. Ja som ich tiez za taku cenu ponukala a nasiel sa kupca. Proste potrebujem sa ich zbavit kvoli neziaducim ucinkom, pricom som neplanovala ich velmi zlavnovat. A vidis v pohode. Ak ti cena vadi, tak si kup v lekarni na predpis a nezatazuj sa tym. Myslim si, ze sa najdu aj taki ludia, ktori potrebuju tabletky surne, a su trebars daleko od svojho lekara, aby si po predpis zasli. A mozno by som sa cenou zatazovala az vtedy, ked by sa nasiel niekto, kto by ich chcel predat za vyssiu cenu nez je cenu v lekarnach.

banana

ja tiez planujem vysadit belaru a neskor prejst na inu hak, ale teraz nemozem, lebo by sa mi zvysila opat chut na sex a teraz som s priatelom v "rozchodovom" konani, takze by som po nom asi este viac tuzila a teraz mi toto netreba. Mimochodom, kedy je podla vas najlepsi cas na vysadenie hak? pocas skolskeho roka alebo niekedy cez prazdniny?

lenočka

ahojte, tak ja belaru užívam piaty mesiac a idem ju zmeniť. za ten čas som pribrala 6 kg, mastia sa mi vlasy, mam nafuknute brucho, horšia plet, neskutocna bolest hlavy a nechut na sex. idem skúsiť yadinne. Nechcete niekto kúpit jeden blister belary?cena 10 eur.dakujem a vela stastia

0kvietocek0

ja uzivam belaru vyse roka,ked som s nou zacala som mala asi 16,alebo mozno uz 17,pribrala som 5 kil,ale mozno to je aj tym ze este stale sa vyvijam alebo co :)a s tou chutou na sladke,u kmna to ej skor tak,ze pred tym by som zrala sladke stale :)) a odvtedy mi sladke moc na chut nejde,a aj sa mi zda ze mi stacia ovela mensie porcie,ze sa z toho viac najem..:)))