Skúsenosti s HAK Belara

kaatka

ahojtee...ja beriiem belaru prvy tyzden....vcera ,mi skoncila menstruacia a dnes sme mali s priatelom sex...mama hned rano, ze to by som mala este pi menstruacii este pockat aspon 5dni, je to pravda, je ozne , ze teraz budem tehotna?..:-o

noonaa

ja som presla z lauriny na belaru,uz ani neviem preco,a neviem,ci to bolo nahlou zmenou hormonov,ale mne belara nesadla,bola som velmi naliata vodou,strasne naladova, mensia chut na sex, a plet nic moc...by som ju nechcela,ale mozno ze to sposobil ten prestup z jednej na druhu

jaja

tiež som brala to svinstvo, nechcem strašiť, ale nafukovanie brucha bolo to najmenej, a pred krámami ako balon- toto je moja téma- www.zdravie.sk

suzi25

Ahojte. Ja som začala brať Belaru pred vyšše týždňom,ale odvtedy mám problemy s trávením,stále mám nafúknuté brucho a bolesti v hornej časti,ako keby žlčníka. Sestrička u gynekológa mi síce povedala,že si mám dávať tabletku po jedle,lebo je ťažšia na žalúdok,ale stále moje bolesti pretvávajú. Asi zavolám priamo gynekológovi a budem ju musieť vysadiť,čo ma dosť mrzí,lebo mám problémy s pleťou a počula som,že Belara pleť pekne vyčistí. Nemal niekto podobné nežiadúce účinky? Možno to ešte prejde,neviem.

pilateska

Ja som belaru užívala asi rok, a bola som nadmieru spokojná. Žiadne prírastky na hmotnosti, žiadne chute na sladké, ani nič podobné. A super mi vyčistila pleť. Odporúčam. ;-)

jaja

po zmene na túto hormonálnu antikoncepciu sa u mna prejavili nežiadúce účinky v plnom rozsahu. najskôr - pokračovanie nechuti na sex, kvasinkové infekcie, neskôr ako predpokladám že z HA aj nedostatok železa... potom som mala stavy únavy, búšenia srdca,nesústredenia. výsledky na krv a železo mám úplne v poriadku,obvodný lekár ma prehliadol a povedal, že to môže byť reakcia na zmenu HA (z cilestu na bellaru). nikdy predtým som takéto problémy nemala. vysadila som to pred 2 týždnami a čakám kým sa mi tie hormony dostanú z tela von (ževraj to može trvať aj niekoľko týždnov-mesiacov). po tejto negatívnej skúsenosti hormony tak skoro užívať nebudem - ak vôbec niekedy v živote...!!! ak máte niekto podobné skúsenosti s HA napíšte...

zuzka2008

ahojte ja som belaru uzivala 2 roky a bola som s nou velmi spokojna. vobec som nepribrala a krasne mi posobila na plet a vlasy. mala som predtym dost problemy s akne a mastnou pletou a belara mi v tom velmi pomohla.