Skúsenosti s HAK Belara

neva

timmy - nie len Belara, ale všetky druhy HAK sú spolahlivé na 100%, pokial ich užívaš tak, ako je predpísané. Hlavne to chce disciplínu čo sa týka užívania, nevynechať tabletku, pozor ak užívaš antibiotika, mega dávky vitamínu C, pozor ak máš hnačku po užití tabletky,alebo ak zvraciaš.

timmy

No ja by som sa chcela opytat na kolko ste spokojne s belarou co sa tyka ochrany proti otehotneniu ?? len s nou zacinam a chcela by som vediet nazor inych zien nielen gynekologa...teda nakolko sa u vas osvädcila spolahlivost tejto antikoncepcie??Dakujem za odpovede ..

kiki

Ahojte! Chcem sa spytať či sa z Belari pribera.Viem že su aj antikoncepcie s ktorych sa nepribera ale chudne.S Belarou este len zacinam tak mi prosim odpovedzte kto ma skusenosti.Dakujem majte sa krasne

gina1

A este nieco, nie som ziaden nabozensky fanatik ani iny odporca antikoncepcie, len moc neverim vsetkym tym veciam popisanym o nej. Je to predsa len zasah do organizmu navyse hormonalny a kto tvrdi, ze neskodny tak nehovori uplnu pravdu. Mozno o 300 rokov sa budu zeny len cudovat akym svinstvom(pardon za vyraz)sa tie nase predchodkine napchavali.

gina1

Martinka z antikoncepcie sa da pribrat. Som toho zivy dokaz. Mozno nie u zeny ktora je 100percent zdrava ale to nikto nevie na tych sto percent. Neviem odkial si ale robili ti kompletne vysetrenie pred tym ako ti nasadili antikoncepciu? Lebo mne len zakl. krvne testy a vyter. Po roku som bola na neurologickom vysetreni kde mi zistili kopec inych ochoreni ktore som ani len netusila ze mam a lekarka mi povedala ze do buducna nech neratam z hormonalnou antik. Takze akurat s tebou suhlasim, ze je to individualne. Ale ked po trojmesacnom uzivani pretrvavaju akekolvek neziaduce ucinky ci problemy, radsej sa toho treba vzdat a hladat inu cestu.

martinka99

ahoj jarmilka,
ja uzivam belaru ale nema ziadne vedlajsie ucinky tohto typu.
je to vlemi individualne, a niekde som citala, ze od antikoncepcii sa neda pribrat, ale ako som povedala, asi je to individualne.

gina1

Jarmilka a len chut na sladke? Ja som ju brala a mala som nielen chut na sladke ale aj bolesti prs pocit ze som cela naliata vodou a pribrala som 12kg za tri mesiace. Prestala som uzivat a viac sa veru nedam nahovorit na hormony. Skus nehormonalnu napr.cipky. Tie su bez predpisu.