Skúsenosti s HAK Belara

jajjjka

ahoj, ja užívam belaru prvé štyri dni a jem všetko, čo mi príde pod ruku...a navyše prvé dva dni som bola nervozna jak nikdy. A rada by som sa ešte spýtala akú máte skúsenosť so spolahlivosťou počas prvých dní? Ďakujem :)

lyzicka

hej, a este som zabudla. Je to normalne, ze gynekolog mi nerobil ziadne vysetrenia pred predpisanim belary? nic, len mi ich predpisal a ze o mesiac, alebo o tri? tak nejak, mam prist povedat, ci som spokojna a ze ak hej, tak mi predpise dalsie.

lyzicka

mimochodom, blister belary stoji aj normalne 10 eur, pokial sa nemylim. A 3 blistre stoja 900 a daco. Takze toto nie su akciove ceny.

lyzicka

mimochodom, mala som depresie, ale neviem, nakolko a ci vobec sa na tom podpisala hak. uz som sa z toho dostala, hoci stale beriem hak. no ak by sa to vratilo, idem vymenit!

lyzicka

ja uzivam belaru a mozno som aj pribrala, nie vela, len trochu, lenze potom som si to uvedomila a teraz aj trochu uvedomelejsie jem, trochu cvicim, tak zas som schudla. Mala som 45 kil pred uzivanim belary, pocas nej, ked som si to nekontrolovala som na vianoce vybehla az na 50 a teraz mam 47 najedena, 46 rano, no som si ista, ze ked ich vysadim, znovu sa mi zlepsi metabolizmus a budem moct "zrat", kolko budem chciet a nepriberiem. Teraz si vsak na to musim davat vacsi pozor.