Skúsenosti s HAK Belara

rita23

ahojte, belaru uzivam rok, prvy mesiac uzivania som raz vracala, ale inak bolo vsetko ok, chut na sladke zvacsenu nemam a na moje pocudovanie moja vaha sa nezmenila, dokonca pred par mesiacmi som zacala jest viac ovocia a schudla som 5 kg, takze myslim, ze za svoju vahu mozem sama a belara v tom nehra ziadnu rolu-aspon u mna.

timmy

Dobry den.Beriem Belaru 1 tyzden.Menzes vystriedalo spinenie.Chcem sa teda opytat ci je to spinenie v poriadku..ci to neovplyvnuje ucinnost antikoncepcie..????

assa

Chcela by som len zareagovat na prispevok od Gina1. Ak si precitas nieco o historii antiky, zistila by si, ze ked sa antika zacala vyrabat, obsahovala mnohonasobne vacsie mnozstva hormonov. Co samozrejme malo dost hrozne nasledky, na ktore sa po rokoch prislo. V sucasnosti su uz tableky (vacsina) nastavene na take minimalne hranice, ze zabranuju ovulacii atd.nesposobuju take nasledky ako v minulosti. Moj nazor je, radsej antika ako potrat, radsej antika ako dat dieta na adopciu a ine alternativy. Myslim si, ze v dnesnej dobe planovane rodicovstvo je bezne a aj spravnejsie ako mat 10 deti a nemat ich za co vychovat. Myslim si a doporoucujem, ak citis akykolvek negativny dopad antiky, necakaj ze sa to zlepsi, ale poziadaj o zmenu druhu antiky. Ja som tym tiez presla.Dolezite je tiez psychicke nastavenie.Kedysi mi lekar zmneil tabletky preto, ze na mne videl, ze im nedoverujem, lebo som pocula...a citala...Vtedy mi povedal, ze nema zmysel brat aj vynikajuce tabletky, ak si podvedome myslim nieco ine. Pa pekny vecer vsetkym

neva

hnačka nie je nežiadúci účinok, ani zvracanie, to môže nastať z rôznych iných príčin. Ak nastane hnačka, alebo zvracanie do 3 hodin po užití tabletky, tak sa dostane z tela von skôr, ako sa stačí vstrebať do krvi. Vtedy je potrebné užiť ďaľšiu tabletku, alebo sa 7 dní chrániť aj inak.

timmy

no mam na mysli hocijake ..napr hnacka a tak ..len ma zaujimalo ci je to len sprievodny jav alebo to aj znizuje ucinnost antikoncepcie... teda urcite zavisi aj od druhu neziaducich ucinkov ale tak zatial neboli ziadne ...

neva

účinok by mal zostať zachovaný. O aké vedľajšie účinky by sa mohlo jednať, čo máš na mysli?
V každom prípade Ti odporúčam sledovať stránku www.antikoncepcia.com tu nájdeš plno dobrých rád od gynekologa na počkanie.