Skúsenosti s HAK Belara

moniqque

ja som belaru brala asi dva mesiace a prejavili sa u mna skoro vsetky neziaduce ucinky v letaciku - znizene libido, extremne vykyvy nalady, smutok bez priciny, zadrziavanie vody.. uff, ani na to nechcem spominat. citila som sa ako uplne iny clovek. momentalne beriem nuvaring, mam s nim uz vyse rocnu skusenost. obsahuje velmi nizke davky, citim sa s nim uplne v pohode. vsetkym odporucam, nejedna sa o tabletky ale kruzok, ktory sa zavedie raz za tri tyzdne. asi to bude aj tym, ze sa hormony uvolnuju rovnomerne a aj tym, ze sa jedna o malu davku, no naozaj sa nemozem na nic stazovat:-))

lyzicka

kit-kat, lenze mozno to ovplyvni aj vek. Akne zvyknu mat teenageri, ale ak uz si z toho "vyrastla", tak mozno sa ti nevrati. Ale to je len taka moja uvaha. :-)

aluska

kit-kat antikoncepcia si ce potlaca akne, ale len pocas brania...cize je dost pravdepodobne ze sa ti plet opat zhorsi po vysadeni...pretoze sa ti zmenie zas hormony v tele a ten sok je dost velky

vela ludi si mysli ze antikoncepcia vylieci akne alebo upravi menzes, neni to pravda, napravi problemy (nie u kazdeho) len pocas uzivania

kit-kat

Ahojte. Ja som zacala uzivat HAK kvoli pleti, mala som velmi bolestive akne, ktoreho liecbu vzdala uz aj moja kozna lekarka, neskor sa samozrejme HAK zisla aj z ineho dovodu:) Uzivala som rozne tabletky - Minervy, Novynette a teraz uzivam Belaru, no ani s jednymi som sa necitila dobre. Myslim si, ze som kvoli tomu dost pribrala az 8 Kg a vobec nemam chut na sex, preto vazne uvazujem nad tym, ze HAK vysadim uplne, len sa bojim, ze sa mi to strasne akne opat vrati. Nemate s tym, prosim, nejake skusenosti? Dakujem.

patulka:P

Ahojte no ja beriem belaru momentalne tyzden a ako som prechadzala z predchadzajucej HAK tak som neurobila pauzu a teraz som dostala menzes mozem teraz dalej brat tabletky?a mam po tych 21 dnoch uzivat spravit zase pauzu alebo ako??pliis poradte nekto:(dakujem

tikanika

ahojte.uzivam belaru uz vyse 5 rokov.bola som s nou spokojna...ked som ju zacala brat pobolievali ma prsniky celkom dost.prve mozno 3 mesiace.odvtedy je vsetko ako ma byt.Za 5 rokov som pribrala nejakych 8-10 kg ale to mozno bude aj tym ze som mala 16 a 41 kg.nemavala som bolesti ako predtym a menstruacia bola o doost slabsia a kratsia ani hormonalne zmeny a zmeny nalad som pred kramami moc nemala...belaru som vysadila pred dvoma tyzdnami a bol to celkom horor...hormony sa zblaznili a ja som nevedela co zo sebou,plac a neustaly hnev a nadavky,nervozita...ale uz je to ok :)