Skúsenosti s HAK Belara

Anndreaa19

Ahojte.. Užívala som belaru dva roky a pred mesiacom som ju musela vysadiť. Sice som z nej nepribrala, ale nemala som vôbec chuť na sex a to nehovorím o náladach, zhoršili sa mi vlasy aj nechty, no najviac ma zaskočili posledne mesiace a to krvavé výtoky. Dnes som bola na gyne, dostala som novu HAK a lekár mi vravel, že príčina krvácania a výtokov počas užívania bude v tom, že tieto tabletky nemajú presne rovnakú dávku v každej jednej, ale každá tableta ma iné hodnoty a tým vznikajú problémy.. Čím dlhšie som ju užívala, tým to bolo horšie a pleť sa mi zlepšila len na začiatku, akne bolo za rok späť :/

mininka

ahojte, beriem bellaru asi tyzden a skoncili mi kramy a teraz mam taky nejaky divny vytok tmavohmedy...spinenie... mate s tym jiekto skusenosti?? kolko to asi moze trvat? inak s nou nemam tiadne problemy.prvy den mi bolo zle na vracanie ale nevracala som no potom uz vpohode. dakujem za odpoved

Lul

Ahoj dsds,

aj ja uzivam belaru len druhy mesiac, a prvy mesiac som aj ja dost dlho krvacala, ale lekarka mi povedala, ze je to v poriadku a ze keby to neprestalo, ze mam prist ze mi predpise uz ani neviem ake lieky aby sa to krvacanie zastavilo, ale preslo to samo od seba. A teraz je to uz v pohode.

micina666

Ahojte baby...ja beriem Belaru vyše 4 rokov...zo začiatku som pociťovala všelijaké zmeny nálad,to bolo o nervy...
Po čase sa to ustálilo,nejaké 3 mesiace a bolo všetko super.
Menštruáciu mám pravidelnú,takmer na hodiny si ju môžem vyrátať,v tomto je to super.
Chuť na sex je však menšia a menšia...Teraz,po 4 rokoch užívania skoro žiadna... :(((
Mala som hrozné akné,a braním Belary mi akné úplne zmizli, akurát pred menštruáciu sa mi nejaký ten pupáčik vyhodí ale nič hrozné.
Pleť aj vlasy sa mi vždy veľmi mastili,a to sa ani neupravilo,stále mám mastnú pleť aj vlasy.
Nepribrala som vôbec,práve naopak,som ešte aj pár kilečiek schudla.

Chcela by som ju už aj vysadiť,alebo zmeniť, ale bojím sa toho, že sa mi zmenšia prsia,alebo že rapídne priberiem.
Máte s vysadením Belary nejaké skúsenosti??Pribrali ste,alebo sa vám zmenšili prsia???

Poprípade mi môžte poradiť nejakú lepšiu antikoncepciu...dakujem Zuzka :))

Riia;)

Ahojte baby :) Prosím Vás nechcela by jedna z Vás kúpiť 2 blistre Belary(21tabliet x2)? Mám s ňou dobré skúsenosti,sadla mi,ale už nemám priatela a vysadila som ju,keďže ju nepotrebujem..trenčiansky kraj :))

0slsi0

ahojte baby, ja beriem belaru asi 2 roky a nemala som žiadne väčšie problémy s ňou ale rozhodla som sa že ju vysadím a priteľ ma vyľakal že priberiem.......má niekto takú skúsenosť ze po vysadeni HK belara pribral??