Skúsenosti s HAK Belara

Dominika1127

Dnes som bola u gynekologa a namiesto Tri-regol mi dnes predpísal Belaru no po týchto článkoch čo tu čitam som zdesená,normálne sa bojím ju kupiť každá tu píšete že hlavne na problémy s pleťou ale tie nemám vobec mám uplne čistu pleť len mávam strašne silné bolesti pri menštruácii ale ževraj to záleží od organizmu tak ju vyskúšam a ak mi nesadne hned ju vysadím ale strašne sa bojím že z nej priberiem to nechcem:(

Peta 0610

Kokos jak cítam aka je zla tak normalne rozmyslam ze ju vysadim .. ako nemam pocit ze nesedi vobec som nepriblala a akne uz zuadne nemam ,, Jedine co sa mi trosku nepozdava stale mam niaky tazky zaludok .

9kacenka24

dievcata, ako tak citam o tej belare, pravdepodobne by ju mali asi zrusit z predaja :D ja som ju uzivala 3 roky a posledny polrok s nou boli iba same problemy. Libido na bode mrazu, vyrazky, bolesti prs a brucha, dolamane nechty, obrovska naladovost, z nicoho nic som plakala, hnacky, nadmerne potenie a silny vytok .... no proste katastrofa ... Tak som ju vysadila a teraz som presla na Softinelle a uvidime, co sa stane :) vazne nikomu belaru neodporucam, viem, ze kazdy organizmus je iny, ale nestoji to za ten risk ;)

jazminka

dobry den ja som zacala brat belaru a len 9 tab. som vybrala ale musim ju vysadit je mi velmi zle zo zaciatku len zaludok bolel ale postupne sa to stupnuje zhorsilo sa mi videnie, bolesti hlavy, bolesti chrbta nafuknuta som stale , vyrazky,hnacky, zvracanie, a este k tomu stavy na odpadnutie. chcela som sa Vas opytat ci niektora ma take skusenosti?

b...

Ahojte,
počula som že Belara je velmi silná antikoncepcia, je to pravda?
A máte niake skúsenosti s vedlajšími účinkami ?

pufik

ja by som sa chcela spýtať, či sa tu nájde niekto, kto v dosledku uzivania belary má slabšiu chuť na sex,prípadne ziadnu? :-S ja to beriem uz viac ako rok a predtym som nemala ziadne problemy, takze si myslim ze je to sposobene tabletkou...

jankaaaaaaaaa

je tto z hak a mozes si zato sama kedze si nespravila prestavku ! taketo posuny menzesu mozes robit po 3mesiacoch uzivania a hned v prvy mesiac! navyse pri belare sa spinenie a krvave vytoky objavuju velmi casto. je to uz davno zastarala hak, neviempreco ti ju vobec predpisali