Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

žužulík2875

amily
Dúfam, že piješ aspoň veľa tekutín! Dávaj pozor, až ťa to niekde/niekedy nepoloží. Poznám tie závraty, točáky, šialený tlkot srdca..však vieme svoje...
Good luck, i keď sama vieš, že je to zlá cesta k vysnívanej postave! Ale nemám právo ťa odsudzovať, nakoľko sama som v tom kolotoči zmätku...

žužulík2875

pripájam sa k téme :)
dnes som jedla 5x po malých porciách a cítím sa skvele :) I keď po raňajkách ma troška naplo a časť skončila v záchode, všetko šlo skvele...

začala som pohárom vlažnej vody s citrónom

*na raňajky ovsenné vločky s medom, strúhaným kokosom, hrozienkami a nesolenými nepraženými kešu orieškami
pohár brusnicového džúsu (mám menšie problémy s močovými cestami, tak na menšiu prevenciu)
čajík na chudnutie (nebol to zámer, ale ten som našla medzi našimi zásobami ako prvý) ochutený medom

*na desiatu som si dala dva ryžové chlebíčky s troškou nízkotučného acidka zmiešaného s medom, pól jablka bez šukpy (tá mi robí zle na žalúdok)
káva s pár kvapkami mlieka

*menší obedík vyzeral následovne: krajec čierneho chlebíka, pokvapkaný olivovým olejom a posypaný soľou a oregánom, zaváraná červená repa (cvikla)

*olovrant som vynechala, keďže som bola na návšteve u známych, ale ak sa to počíta, dala som si dva poháriky červeného suchého vínka

*večeru som si vychutnala najviac, zelerové hranolky s červenou mletou paprikou, soľou, čiernym korením pečené na olivovom oleji v rúre (mňamka), špenát ochutený bazalkou, oregánom, soľou, 2 ks grilovaných krabích tyčiniek s citrónovu šťavou

samozrejme, že počas dňa som sa snažila dodržiavať pitný režim

skvelý deň to bol, necítila som únavu, nezvracala som (až na tie raňajky)...pomaličky to ide...

dobrú noc všetkým...

ja-pusate

antiana
ja si myslim ze je dobre ze sem pises co si zjedla vsak o tom tato tema ma byt. ty uz mesiac nevracas? ako to dokazes, nemas,,abstky,,? ja jem hrozne a hanbim sa za to uplne som rezignovala co sa tyka chudnutia: ( dneska som napr. ranajkovala 20 dekov tresky v majoneze s 2ma rozkami a caj a vobec mi to nestacilo stale som hladna a mam chut sa prejest:(

antiana

ewca ja podvýživu nemám, teda aspoň si to nemyslím...ale prečo vždy každý nadáva mne ked je tu viac takých čo sem píšu podobné veci?...

Ewca

Antiana,sorry,ale nemyslim si,ze to co tu pises je spravne.Uvedom si,ze sem fakt chodia aj -nastrocne baby,ktore sa dostali do PPP,potrebuju predovsetkym pomoc,radu,podporu.Nie citat,ako ty jes.Ze mas za den len kavu,jablko,kavu.Nemyslis si,ze to je pre ne "uder pod pas"? Hladaju tu pomoc,ako sa z toho dostat! Nie radu,ako jest co najmenej.Mame sa tu drzat navzajom.Nie chvalit sa,kto je vychudnutejsi,kto vazi menej a kto ide zomriet na podvyzivu!!!

antiana

cry, vidno že závidíš, tak strašne závidíš...ty krava, keby si to tu nečítala tak asi sem nič nenapíšeš...viac báb tu píše ako málo zjedli ale ty zakomplexovaná chudera sa vždy navážaš len do mňa, lebo ZÁVIDÍŠ!!! veď aj ty sama si podpísala x-krát reverz, nemáš mi čo vyčítať!

orol

Dnes som mal vyborny, vydatny obed
vyprazany bravcovy rezen 150 gr. a vynikajuci zemiakovy salat s majonezou
nebicko v pusinke! Zemiakove salatiku som si pytal este duplu.

Amily

Sobota 1.3.2014
Raňajky:jogurt ov.vločky
Nedeľa 2.3.2014
zeleninový šalat,4 kusky kur.mäsa,3kur.mäska v cestičku,banan
Pondelok 3.3.2014
jogurt,polka bananu,hrstka ov.vločiek