Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cry2

A tvoje "jedalnicky" su priam ukazkove, nadherne. Naco ich sem vobec pises? To sa sem chodis kazdy den pochvalit a inym napisat, ze si zjedla najmenej? Mas vobec rozum? Uvedomujes si, ze sem chodia aj -nastrocne? Ale tebe to je jedno, hlavne, nech nie si v chorobe sama...Ano, vsetci ta tu chvalime, ako krasne dodrzujes rezim po "liecbe", vlastne si zasa odisla na reverz, cize to mas v pazi.. zbohom. A pis si tu co chcem, necitam to tu, len som prisla pozriet, "co je nove", vsetko po starom.. A nabuduce si najskor uprac na svojom prahu.

cry2

Antiana, ty si taka spina.. na mna si hulakala, ze som podpisala reverz, ale ved ty podpisujes jeden reverz za druhym. Si nepoucitelna a liecit sa jednoducho nechces! Len tu naokolo zjapes po inych, ale sama si stale v tej sracke PPP.

antiana

ahoj Pusate, stále mám problémy aj s tým črevom, akurát vo štvrtok idem na vyšetrenie-rektoskopiu...a nie už nevraciam, ale len donedávna som to ešte robila, pred mesiacom som s tým sekla hneď ako som sa vrátila z nemocnice, no bola som tam len 2 týždne, odišla som na reverz
práve raňajkujem, mala som dve jablká, kávu a čaj
pusate skús napísať čo tak cez deň zješ, ale čo zostane aj v tebe...napr. čo si dnes mala na raňajky?

ja-pusate

silvia
ty mala vtedy aj nejake problemy s hrubym crevom.uz sa to zlepsilo? vidim ze mas stale anorexiu,vtedy si mala aj bulimiu.uz nevracas?ako sa ti podarilo skoncit s tym?
Amily
neide mi klesnut pod 60kg lebo som netrpezliva,vzdy ked zhodim 10kg vaha sa mi na par tyzdnov zasstavi a neklesa,ale to je normalne,len ja to vzdy nevydrzim a vzdam,uz nemam taku volu ako kesdysi:( a ty nechci anu,ak chces schudnut na tych 60 je to este ok ale pod tych 57 uz neklesaj,mohlo bz ti to uskodit

antiana

dnes
R: káva s mliekom
D: dve jablká, káva
O: nič
ešte plánujem:
Ol.: dve jablká
V: jogurt, vločky, orechy a 3 Racio chlebíky
Rozumom chápem že je to málo ale moje oči a pohľad do zrkadla mi hovoria, že som prasa a koľko veľa som toho pojedla...môj problém je taký že ja mám už tak posrané trávenie že keď zjem niečoho trošičku viac hoci aj o dva hlty ako som chcela, mám žalúdok plný ako balón...alebo aj keď zjem varené jedlo...

ja-pusate

Amily
teraz vazim 70kg/157cm pred ppp som vazila 46kg/150cm
najmenej som mala po 1.roku any 29kg/150cm potom sa mi vaha kolisala 4 roky medzi 35 a 45kg,potom ako som sa dostala z any som mala rok okolo 50kg/153cm ale potom som Bola na hormonalnej liecbe a este sa pridalo aj zp a mia a do roka som pribrala na 67kg/155cm a od vtedy sa mi uz 3roky vaha pohybuje medzi 60 a 70kg:(
inak tiez som mala proana blog a potom blog o zdravom chudnuti
a bud Rada ze si sa skoro dostala z any,chudnut sa da aj inak a zdravsie

Amily

ja-pusate

Tak ja som sa k chudnutiu dostala cez pro-ana blogy .A keď som čitala koľko malo jedia tie baby tak som si povedala Woooow,to chcem.A za jeden mesiac som schudla 11kg čo ma ešte viac posunulo :-) .. Ale mam pocit že som sa už dostala z tej any .:( ..čo moc ešte nechcem.Kedže chcem mať 55kg (168cm) ..
Ale na liečenie sa nechcem dostať to je jasne .. Obdivujem ťa za to všetko čim si si prešla ..Niekedy som chodila do fitka len teraz nemam čas :( :( ...Ale sa musim prinutiť . A koľko maš teraz kg/ a koľko si mala najmenej ? ...Ja by som asi neprežila kedyže priberem až tak že k obezite ..Držim ti palce :-)

ja-pusate

Amily
ty si vazne chcela anorexiu? normalne si si povedala:,, a dost zu nechcem byt tucna,budem mat anorexiu a schudnem?,, ja som si zo zaciatku nechcela priznat ze mam anorexiu,proste som si myslela ze sa ,,zdravo,moderne,,stravujem az ked som mala taku podvahu ze som musela do nemocnice som si uvedomila ze mam ppp,jasne ze o Tom vsetci vedia,ved som Bola zu Vela krat na lieceni aj v skole ma sikanovali ze som anorekticka a tak a teraz ked mam tu miu a zp som strasne pribrala aj koli hormonom,uz sa to tiez blizi k obezite BMI 28,4,chcem schudnut ale uz nechcem anorexiu,chcem zdravo chudnut...je pravda ze psychicky som na Tom mizerne po tolkych rokoch ale stale mam sancu ze sa raz z toho dostanem... takze sa prosim vykasli na anu a jedz zdravo a sportuj,este to nemas tak dlho tak sa z toho mozes dostat skor ako pridu zdravotne problemy

Amily

Ja-pusate

Tak ja chudnem od 28.4.2013 ..Takže od vtedy..Ja som nie že mala dietu proste hneď som chcela anorexiu.Od začiatku som malo jedla.Hneď som aj vylučila nezdrave jedla,všetky...A to ešte vladzeš po psychickej stranke ? A vie o tom rodina,blizky? ..Ano bola som zdrava.No zdrava ako zdrava s obezitou ... Moje BMI bolo vtedy 31,5

ja-pusate

Amily
ano,ja mam bulimiu kombinovanu zo zachvatovim prejedanim 4 roky,predtym som mala 2 roky anorexiu a 2roky anu s miou kombinovane ako ty. ty zu mas ako dlho ppp?predtym ako si schudla si Bola este zdrava?