Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

antiana

žužulík2875, dobre sa ti darí, to je super, teším sa z Teba, len dosť málo ješ, ale tak hlavne že to necháš v sebe :-)))
ja som dnes mala:
R- dve jablká a pol mandarínky
O- kuracie prsia, kompót, tretina grah. rožka
V-bude jogurt s vločkami a rožok

žužulík2875

Ďalší deň bez zvracania :) Jupííííí
Môj jedálniček:
R klasika (musli, med, hrozienka, café, pom. džús)
O vynechaný, ale nie zámerne, spala som
V šalát (mrkva,ľadový šalát, paradajka čer.cibuľa, olej a balsamico, oregano, soľ), 2 ryžové chlebíčky so syrovou nátierkou
Na posedenie som vypila pivko (prišla slina) a zobla nejaký popcorn a pár chipsov...viem, že je to nezdravé, ale myslím, že raz za čas to nezaškodí :)
Jedla som úplne neusporiadane, chcela by som 5 krát denne, ale momentálne sa mi to nedá, mám totálne iný režim dňa...
Pekný deň prajem

žužulík2875

antiana
Vidím, že sa ti ozaj darí a ja ti to moc prajem :)
A plne súhlasím s tým slniečkom. Dokáže úplne zmeniť náladu, zabudnúť na problémy, zahnať depresiu :) A najmä to jarné slnko je ako dar z nebies :)
Aj dnes je krásny deň, tak šup kamsi do prírody ...
Môj včerajší jedálniček bol taký rozhádzaný, keďže som cestovala takmer celý deň
R musli zmes s medíkom, cafíčko s troškou mlieka
O včase obeda som sedela vo vlaku, potom som si dala v kaviarni druhé café (bez mlieka) a decko bieleho suchého :)
Olovrant v podobe kamilkového čaju s medíkom
V kus kus s mrkvou a baklažánom v jedne bratislavskej reštike, zázvorová limonádka
Na posedenie opäť dva deci suchého bieleho vínka a pohár pom. džúsu
V2 nezvyknem večerať dva krát, ale bola som moc vyhladovaná, keď som sa vrátila neskoro v noci domkov, tak som si pripravila asi dva deci zeleninového bujónu s troškou varenej brokolice
A dnes zatiaľ len raňajky (malé café, musli, pom. džúsik) keďže som vstávala len niečo po 12tej :)

Dámy, prajem každej jednej z nás krásny deň žien, užime si ho!

LadyOpium

ja som dnes papala:
R chleib s maslom a salamou
D cornfleksy s mliekom
O bagetu s kur. nugetkami(v meste)
Ol lentilky
V cinske maso s ryzou

cely den som rozlietana a potom ked pridem domov. chrapem do osmej vecer:D
asi si dam este jogurt alebo co... nech sa rano nezobudim hladna ako vlk:)

antiana

žužulík2875 - áno, stále "abstinujem" a darí sa mi, dokonca dnes ráno som sa po dlhom čase aj normálne naraňajkovala, mala som jogurt s vločkami a graham. rožok a kávu s mliekom. Na obed plánujem ryžu so šalátom, medzitým na desiatu a olovrant nejaké ovocie a na večeru ešte neviem čo bude...majte sa a pekný slnečný deň vám prajem...inak baby ako ide jar a slniečko vykúka čoraz častejšie, mne sa normálne zlepšuje nálada aj stravovanie, aj vy sa tomu tak tešíte? Pre mňa slnko = najlepšie antidepresívum, už sa teším na leto .-)))))

žužulík2875

Zatiaľ len raňajky sú za mnou :) Kávička s mliekom, pomarančový džús, musli zmes so sušeným ovocím a medom.

Inak vyzerá to na krásny deň. Slniečko nám už svieti, tak snáď bude aj hriať.

Dnes mi začína lepšie obdobie, príde mi priateľ zo zahraničia, takže moja myseľ bude plne zamestnaná a problémy pôjdu bokom :) (teda aspoň pevne dúfam)

Enjoy your day, everyone!

žužulík2875

antiana
Ďakujem moc moc :) Viem, že ty ma chápeš a tešíš sa spolu so mnou. Si tu minule spomínala, že už cca mesiac nevraciaš, však? Stále pokračuješ v tejto akejsi abstinencii? Držím palčeky. A som rovnako natešená z tvojich výsledkov ohľadom zdravia :)
Goood luck :)

ja-pusate

macik
nemusis mat hned pokazene zuby,ibac ak casto vracas dlhodobo rok dva a viac,lebo zaludocne stavy poskodzuju sklovinu a zuby sa zacnu viac kazit,ak mas geneticky dobre zuby tak budu dlhsie odolavat ale po takych 2 rokoch sa aj take zuby budu kazit.

antiana

žužulík2875 robíš mi veľkú radosť! len tak ďalej :-)))
ja som včera nič nejedla, len som pila, bola to nutná príprava na dnešnú rektoskopiu. Dopadlo to dobre, okrem hemoroidov mi nič závažné nezistili .-)
Dnes som mala zatiaľ len jablko a horúcu čokoládu 2x.

macik

človek,ktorý zvracia (či už iba niekedy,alebo dennodenne )musí mať hned automaticky pokazené zuby?aj ked geneticky má dané,že má zdravé zuby?ostanú mu zdravé ?aj ked grcia?