Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Amily

Ja-pusate ..Snaď mam anorexiu aspoň trošku..Teraz akurat mam od pondelka prazdniny tak sa chcem naučiť jesť viac doobedu a poobede menej,ALE hlavne zdravo :-) ... Nie nemam ako niekedyma boli brucho ale to vtedy keď sa prežerem :-) Bolesť hlavy som mala len vtedy keď som nejedla ..A z lekarskeho hladiska nemam nič potvrdene keďže už veľmiii dlho som nebola u doktorky.. Vlastne ja trpim anorexiou purgativneho typu (ana+mia).V poslednom čase malo zvraciam niekedy to bola každodenná rutina..Teraz moja rutina su cigy ...A ty si bulimička ?

ja-pusate

Amily
anorexiu mas urcite,ked si za tak Kratky cas schudla tolko kilov a pri tvojich jedalnickoch pises ze zeres o sto sest,vobec nechudnes zdravojes velmi malo hlavne doobeda a vecer,
spominala si hladovky,nemas nejake zdravotne tazkosti? unava,zimomravost,zavraty,bolesti hlavy?

Amily

Ja-pusate ...Neviem ti povedať či mam anorexiu,ale môže byť.Vieš totiž od aprila 2013 chudnem a schudla som cca 25kg(mam 64kg) ... A teraz mam take obdobie že chcem chudnuť opäť.Isť pod 60kg .. Tak sa snažim malo jesť..Od začiatku chudnutia som nejedla po 17hod.. Teraz som si to posunula preto lebo žerem o sto šest a nechcem sa aspoň večer prežerať ..Maximalne tekutiny davam do seba po 16hod...A to som ešte cez letne prazdniny mala hladovky...

Dnes.
Desiata:jabko
Obed:zemiaková kaša,kur.mäso
Olovrant:granadir,cvikla,kys.uhorky
Po mimo:keks,2 suchare ....

cuuha

antiana,podla mna si skor ana,ked sa po hentom zda ze zeres ako prasa,ja ziem toho3x tolko a zda sa mi to v pohode.
rano:200g tvarohu s ovocim,zeleny caj
desiata:2 mandarinky a cca 50g kesu
obed:dusene kuracie stehno s hlavkovym salatom a octom,cierny caj olovrant:mango a cca 50g kesu orechov
vecera:2 varene vajcia+zeleninovy salat s olivovym olejom,mätovy caj

nemyslim,ze je to moc,este aj cvicim a chudnem pomaly ale isto:)

antiana

včera
R: jablko, pomaranč, 100% džús
O: čistý kurací vývar
Ol. 2 jablká
V: jogurt, orechy a vločky
počas dňa čaje, veľa kávy 2v1 a stále mám pocit že žerem ako prasa...!!!

ja-pusate

Amily
preco nejes po 16? to vobec neni zdrave a spomaluje to metabolizmus... mas anorexiu?(podla jedalnicka) ja mam zp preto je ten moj taky strasny:(

ja-pusate

ja sa hanbim ale aj tak to napisem ako odstrasujuci priklad-mam bullimiu a zachvatove prejedanie.
r-medove zrna 100g s polotucnym mliekom 2dcl,caj
d-kinder pingui+mandarinka
o-velka porcie bryndzovych halusiek so smazenou SLANINOU a cibulou,caj
o-smotanovy jogurt a bebesusienky,kapucino
v-2 zemle s pastetou-75g+paprika,caj
v noci: cela Pizza,balicek chipsov,2 tabulky mliecnej cokolady,nutelovy croasant,2toasty so syrom,kakao,cola a potom som to vyvratila ale asi nie vsetko do... mam vycitky zas priberem a uz som dost tucna ale neda sa s tym prestat som prasa grrrc:(

everbody_lies

Raňajky: 30g corn flakes
Obed: granadír, menšia porcia
Večera: 400g sterilizovaných uhoriek..no čo, mala som na ne chuť :D
ja viem že jem málo ale tak čo už:D viac sa do mňa nezmestí :D

Magy

katherina, niektorym ludom proste nevysvetlis, maju blok v hlave a nepomoze ani spravit do nej vetraci otvor gulovnicou. mysliet si ze schudnem len jedenim polystyrenu a podobnych "jedal", je cesta do pekla.
Mila heavenhell, orol a dalsie...
Prudko doporucujem precitat www.novinky.cz .
Ak nepochopite ani to, co je napisane v casti 2 "Přestat jíst", nepomoze vam uz nic.

Katherina

tu je asi suťaž kto menej zje mam taky dojem....rute sa do zahuby ....fakt vyhra aj s vašími ryžovimi chlebičkami....česť vynimkam