Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

paja13

NO JA SI O SEBE NEMYSLIM,ZE SOM NEJAKA TUCNA...jasne ze nie osm modelka,ale nie je to ani taka hruza...meriam 161 cm a vazim tak 60kg. :/ je to dost a najradsej by som mala menej..ale chcem to robit preto,ze ja sama chcem...a nie preto,ze ma do toho nejaky chlap tlaci...:(

takto..

paja a kolko vazis, alebo aku mas postavu? Lebo ani mne by sa asi nepacilo keby mal partner nezdravo vela tuku na sebe,ani nie tak preto ze by sami nepacil, ale preto ze ked sme mladi a jemu je jedno ako vyzera, ci je zdravy atd, tak co bude neskor. Asi by som mu to ale nepovedala, ale zacala s nim sportovat, varila by som zdrave jedla atd. Vies, ide aj oto ako sa ty spravas. Ak vazne mas vela tuku a traslave brusko atd a si mlada a vecer pijes pri nom kofolu a napchavas sa kolacmi, tak mu to asi vadi. Ale ak sa o seba stras, zacvicis si a tak, tak potom by mal vazit slova.

janab

A ešte niečo k téme obezita. Je rozdiel ked ste obézne v 20-tke, či 30-tke a ked začínate naberať na váhe po 50-tke. Bohužiaľ ženské telo funguje na základe tvorby ženských hormonov. Ak sa žene prestanú tvoriť..uppsss..nastáva chaos..telo si robí zásoby na horšie dni, teda už nepotrebuje toľko potravy ako ked boli plodné..takže v tom je ten rozdiel..vo veku..a určite za mlada sa ľahšie zhadzuje ako po 50-tke..to prídu aj iné horšie veci okrem nárastu hmotnosti, takže v tomto veku už je žena celá happy, že je zdravá..asi tak.

janab

Neviem či by bolo správne sa s ním kvôli poznámkam o tvojom tuku na brušku rozchádzať. A ak je to fakt aj pravdou, tak asi kvôli zdraviu by bolo treba to dať nejako dolu, alebo aspon niečo. Je to ťažké, ale určite sa to dá. Mala by si sa dať na zumbu, niekam chodiť medzi ženy, ktoré majú taký istý problém ako ty a viem určite, že ti to pomôže . už som čítala na týchto stránkach, že muž chcel od chudej maličkej ženy, aby dalej chudla a to sa mi zdá úplne choré. Avšak ak je pravdou, že aj ty s tým máš problém, tak by si to mala riešiť ty. Podpichuje ta, ale rád ta určite má. Povedz mu na rovinu, že nech sa do teba nenaváža, že ty to budeš riešiť. Je to len tvoj problém.

mykadlo

paja13

ty si ma nepochopila:(
ja som sa nerozisla s byvalym kvoli tomu ze som bola tucna!!!!!!!!!!!!!!!!
dovod nasho rozhochodu bol uplne iny...vsak som bola stale tucna a chcel aby sme sa dali opat dokopy a to som ja zasadne odmietla!!tam to nefungovalo kvoloi inym dovodom...
ja ti neradim aby si sa s nim rozisla..
ja som sa ti len snazila povedat moj pribeh ...nehovorim ze vsetky sme rovnake...kazda sme ina...tak jednoducho iba povedz priatelovi ze ty sa snazis schudnut ale ze by to mal chapat ze to nejde tak rychlo ako tie kila nabrat:(
a pokial ta lubi a ako ty tvrdis aj taku aka si tak by mu nemalo prekazat ze to nebude zo dna na den!!!

paja13

mykadlo: ved to je super.Lenze nie vzdy je ten rozchod a najst si chapaveho chalana riesenie..:( Ja toho svojho lubim..A hoc som mu tiez dala navyber (bud ma bude lubit taku,aka som,alebo smola) aj tak ho nechcem stratit :(

mykadlo

baby to je v prvom rade o vasej psychike,..
poviem vam moj pribeh...
moj ex priatel tiez stale utocil na moje kila, uz len ked sa ma dotkol tak som bola z toho vystresovana lebo som citila ako skuma ze kolko som zase pribrala...bola som z toho nestastna...a moja reakcia..pravy opak....a schvalne som sa este viac prejedala, lebo ked som sa snazila aj schudnut , nevydrzalo mi to dlho...tak potom som sa od nervov objedala a zase chudla a objedala lebo som bola nestastna aj ked uz mi potom nic nepovedal ale vedela som ze mu to vadi...po nejakom case sme sa rozisli ale z ineho dovodu...teraz mam noveho priatela, ktoreho som si nasla s 'kilami navyse'...vobec mi nikdy nepovedal ze mala by som schudnut....neriesili sme to..a to mi pomohlo..pretoze potom som sa sama nakopla ze chcem schudnut, chcem vyzerat lepsie...mozno sa vam to bude zdat cudne ale prave to ze mi nic nepovedal a psychicky ma neubijal mi viac pomohohlo ako to keby mi mal neustale davat najavo aka som tucna ako byvaly...a teraz som so sebou spokojna, za rok som schudla 12 kil..a nevratili sa mi!!udrziavam si postavu a som spokojna,.....

paja13

ahojte.Vcera som mala hadku presne o tomto aj ja.:( Chce,aby som sa neustale snazila,hoci mi sam povedal,ze mu vyhovuje,ze som taka aka som.Ale je pre neho nepredstavitelne,aby som pribrala.Lenze ja chcem zit uplne normalny zivot.Ked mam na nieco chut,tak si to proste dam.Ale on to nechape.:( co mam robit?poradte mi!

..Juliana..

Bezpečné, zdravé a účinné chudnutie! Osvedčené programy Vám pomôžu nielen schudnúť, ale predovšetkým si váhu aj udržať, pričom budete mať vlastného poradcu, ktorý Vám bude pomáhať či chcete schudnúť, udržať si váhu alebo priberať na váhe...rada vám pomôžem...napíšte na e-mail:juliana.stefankovicova@gmail.com -odkaz odstránený-

:-Pbebe

mne ked daco take povie moj ja ho chytim za spek co ma na bruchu a poviem ze ked ty nieco so sebou spravis tak aj ja aale on nic nerobi... lebo on vraj nemusi..su sebecky srat na nich!