Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

heheh

povec mu ze je debil a bud na seba hrda ze sa ty nenavazas do jeho slabosti ci ndostatkov.. a ked xes xudnut xudni pre seba...nie pre niekoho ineho

macka1211

ahoj babulka,nikdy som nechapala a doteraz mi to nejak nejde do hlavy, preco chalani nutia svoje baby chudnut.pozam jednu babu, ktora je chuda ako afgansky chrt a jej priatel jej neustale hovori akoby mala chodit cvicit, a ze ked priberie tak ju necha, no podla mna ju ani nemiluje a on je len slepa a neda si povedat. vies ono aj tvoj priatel to mozno mysli zo srandy, alebo to hovori s usmevom, ale asi mu to prekaza ze nie si iba kost a koza. ved nech si najde nejaku co trpi anorexiou, mozno mu je prijemne obijmat kostru. poznam vela mladych chalanov, co maju vedla seba babenku, ktoru je za co chytit, lebo dolezite je ako sa citis ty. aj mojej kamaratke jej priatel neustale hovoril aby schudla, ze ma tlsty zadok atd. az nakoniec trpela anorexiou. ak ta naozaj miluje, tak mu nemoze prekazat par kil navyse, a ak mu to prekaza, tak to nie je o laske...

puky

Sam som chlap a nechapem takych muzov kt. dokazu nieco take povedat priatelke alebo manzelke.To ked si Ta vyberal tak si povedal ze Ta bude mat rad az ked schudnes?A Ty chces zit v takom vztahu kde sa budes stale citit menejcenna?

zuju

dievcata, neblaznite...Pokial chudnutie nepotrebujete zo zdravotnych dovodov, tak sa na takeho priatela vykaslite. Spravny priatel ma ctit vyssie hodnoty ako vaha.

nikkybb

Ja som tiež mala priateľa, čo do mňa furt vŕtal, tak som mu povedala, že ak ma nemiluje tučnú, tak ma nebude milovať ani chudú a bolo to....rozišli sme sa....teraz som 7 mesiacov v najkrajšom vzťahu za svoj život...ja mám 80 a chalan okolo 100 a je nám spolu super, že vyzeráme jak dve buchty čo koho potom, veď to že sa ľúbime vie každý na prvý pohľad....a to mne dokonale stačí

danulik

Ja si zase myslim, ze podobne narazky si ma muz odpustit. Mna by sa podobne narazky dotkli a dala by som mu to patricne najavo. Niekedy sa mi zda, ze muzi su super kriticki voci postave zeny, ale to, ze sami maju nadvahu a nevyzeraju ako modely, ich vobec netrapi. Ako vyzera tvoj priatel? Urcite ma aj on nejake chyby krasy. Ja som sice stihla, ale zase plocha. Ale keby mi to partner povedal, moze si hned hladat niekoho ineho.Kazda zena je ina a takisto muzi maju rozny vkus. Niekomu sa pacia baculky, niekomu chude. A podla toho si aj vybera partnerku. Ved muzi tiez nie su dokonali a rovnaki. Zeny, budte sebavedome a ak chcete schudnut, robte to pre svoje zdravie a dobry pocit, nie kvoli niekomu.

Jarka77

nova obdivujem ta ze si to tak zvladla. Vsetko je v nasej hlave i ta moja panicka porucha ale tiez uz sa divam na svet inac lebo ozaj psychicka pohoda je aj fyzicke zdravie je to v zivote najdolezitejsie a treba si to strazit. Kto nieco podobne zazil chorobu z psychiky ci uz bulimiu alebo anorexiu alebo panicku poruchu a pod. vie o com pisem.

Jarka77

babulka nevsimaj si to alebo to zober ako zart usmej sa a povedz dobre ale nezatazuj sa tym.Moj sem tam tiez ze mam brusko a pritom ja mam 171 cm a mala som vahu tak asi 58 kg ako niektri viete liecim sa na panicku poruchu vaha mi spadla na 50 kg som kost a koza ale brusko stale trosku mam a uz si z toho nic nerobim lebo vies najdolezitejsie je ze si zdrava a ver mi ze viem o com pisem.Ja som uz teraz v pohode ale liecim sa stale na tu panicku poruchu ale som v dobrom stadiu. A ked teraz mi povie ze brusko on sa sice tiez usmeje ja viem nas zeny to skrie ale ja sa usmejem tiez a poviem ano mam a co? A vies uz prestal aj vrtat teraz chce aby som pribrala ale teraz je to tahsie hoci normalne jem. Vies fakt skus sa len usmiat a nic na to nepovedat alebo ok. Uvidis jeho to prejde samozrejme ked ta lubi hovori ti to z lasky ale muzi su zvlasni oni si neuvedomuju ze nas to trosku boli a preto sa na to i ty divaj inac lebo vies ak ta ma rad ma ta rad taku aka si a keby ta nechal kvoli brusku nestoji za to. Jasne zena musi o seba dbat ale take brusko s tym nic nema spolocne a uz duplom ked cvicis. Skus nejest po 18 alebo 19 a to je vsetko. Uvidis bude to fajn. Drzim palce a hlavne sa netrap nad tym. Pekny den

nová

Milá babulka, pred 15 rokmi po dvoch detoch takto do mna vrtal vlastný manžel ked som mala 61 kg na 162 cm a ja som potom 13 rokov trpela bulímiou, boli to hrozné roky, a teraz som už 2 roky zdravá, rozvedená s 59 kg na 162 cm mámdve dcéry a najviac sa bojím aby netrpeli ako ja. Muž ktorý ženu naozaj miluje, tak ju miluje takú aká je,samozrejme aj nám má na tom záležať ako vyzeráme ale nie za každú cenu, snaž sa schudnúť, ale rozumne a on ak nie je spokojný tak ho opusť, ver priateľa nájdeš a takého ktorý bude o teba stáť bez výhrad. Držím palce aby ten tvoj pochopil čo je skutočná láska a úcta.