Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

linda

Drahá, nič si z toho nerob,ked sa mu nepacis taká aka si nech si najde inú, a ty sa neboj iste stretneš lásku, ktorej nebudú prekážať tvoje kilka navic. Držím palce!

Lara:)

Myslim,ze keby mne takto povedal moj priatel a opakovane...prestala by som aj cvicit,ako to robis ty.a jedla by som normalne.narocky.kto viac vydrzi.jednoznacne NIKTO nema pravo zaujimat sa o tvoju fyzicku a psychicku podobu,jedine ty.je to od neho sebecke a takymto sposobom by som to brala ako vysmech.ked s tebou zacal chodit,tak mu to nevadilo?ak je to takou prekazkou,tak ked ta ma rad,nech pre teba nieco vymysli...spolocne bicyklovanie,ist do fitka,slebo nech sa s tebou zdravo stravuje.zelenina mu isto vytlcie z hlavy to tvoje "brusko" a bude spokojny s tym co ma:)krasnu zdravu mladu priatelku:)

ivkab

babulka,
ak ta muz nemiluje preto co si, takto nie je muz na cely zivot a ty iba stracas cas najst toho praveho. Ja som velmi chuducka....som byvala modelka a viem, ze v krase stastie nenajdes.

bubla

babulka ja to robim tak,ze :...ano moje zlatinko, ako povies...:0)))
iste milacik , jasne zlatino, ano macik...:0))))
ps: urcite vies co tym myslim ;0)

katusa25

Mojka tiež nie som najchudšia...Ja mám priateľa a ten mi vždy povie že ma bude ľúbiť a ľúbi ma aj napriek jednemu kilečku na viac alebo menej....Ak ťa úprimne miluje tak by mu to nemalo čo vadiť.

hamillka

:)) aj do mna priatel niekedy rypne trosku, lebo som pribrala par kil, ale no ja sa snazim schudnut, ale hned to nepojde:) .. ja si rypnem do neho, ze je velmi chudy:) ..

terezia1

Ahoj babulka, neviem prečo mu to tak vadí, že máš bruško, keď vravíš, že mu na tebe záleží. Nie je to trochu sebecké? Od malička som mala nadváhu a celý čas som sa snažila schudnúť. Nejedla som, cvičila som odušu, len aby som vyzerala ako holky z reklamy. Hlúposť. Každý človek nesie v nebe genetiskú informáciu, ktorá určuje jeho vlastnosti, postavu ,... Chceš schudnúť? V prvom rade musíš mať pravidelný príjem potravy. Sýte raňajky, chtný obed, ľahkú večeru a medzitým nejaké to ovocie, jogurt, alebo zeleninu. Keď som začala dodržiavať nasledujúce rady, výsledky sa začali objavovať, ale nie hneď. Trvalo to nejaký ten týždeň. Takže, ako som už povedala:
- musíš mať pravidelný príjem stravy. Tvoj organizmus je ako robot, ktorý vie, čo potrebuje. Ak mu to nedáš, začne si robiť zásoby. Jednoducho povedané, ak tvoj organizmus nedostane raňajky, pri obede si urobí nadbytočnú zásobu energie, ktorú ukladá vo forme tukov do tvojho organizmu. Robí to zo "strachu", že nedostane žiadnu potravu. To isté sa opakuje ak nedostane obed alebo večeru. Nečuduj sa, že sa ti nedarí schudnúť, keď svoj organizmus nútiš bojovať proti tebe tým, že mu nedodáš potrebné živiny. Prvé týždne budú veľmi ťažké. V pravidelných intervaloch sa naučiť jesť a pravidelne.
- počúvať svoj organizmus: tvoje telo najlepšie vie čo mu chýba. Počúvaj ho a daj mu to, čo pýta.Ak má chuť na čokoládu, daj mu ju, al enie celú škatuľku, len toľko, koľko žiada, nie toľko na koľko máš chuť ty. Tvoje telo ti stále vyšle signál kedy má dosť. Preto ak máš na obed niečo veľmi chutné a tvoj žalúdok ti povie dosť a na tanieri máš ešte polovicu, poslúchni ho a zvyšok nechaj tak. Doma sa na teba určite nebudú hnevať ak im vysvetlíš o čo ide. Ak uvidia, že normálne ješ, len sa neprejedáš, všetko bude O.K.
- dodržiavaj pitný režim: denne by si mala vypiť aspoň 2 litre vody, v lete aj 3- 4 litre. Telo potrebuje vodu na to, aby sa ľahšie odbúravali tuky. Ak je vody nedostatok, telo sa bráni tým, že si robí zásoby, a ukladú vodu v tkanive.
- cvičiť podľa svojich možností a schopností. Na to, aby si mala dobre vaformovanú postavu nemusí každý deň chodiť do posilovne. Je to nákladné. Môžeš cvičiť aj doma. Existuje množstvo cvikov na každú časť tela.
Takže nezabudni: pravidelne jesť, piť, cvičiť, počúvať svoje telo a neodopierať si nič na čo má chuť, ale všetko s mierou. Výsledok bude zaručený. Nie za deň ani mesiac. Potrvá to dlhšie,ale bez jojo efektu.Ten sa dostaví zakaždým pri diétach bez rozumu.
Mne sa podarilo schudnú po 6- mesiacoch driny, ale stálo to zato. Keď som konečne mala postavu, s ktorou som bola spokojná otehotnela som a po pôrode mi ostalo 15 kíl navyše takže všetko ma čaká od začiatku, ale púšťam sa do toho s chuťou, lebo raz som to dokázala a dokážem to znova. Môžeš sa ozvaať na mail: terezia1@pobox.sk

diaa

Je mi to povedome,.ja to robim priatelovi, buzerujem ho pre jeho "brusko",..dokonca som sa mu vyhrazala,ze ked nezacne cvicit,priberiem ja 30 kil,..a on na to "Zaplatim ti liposukciu",..Navzajom sa natahujeme,ale je to len zo srandy,nejake brusko nas urcite nerozdeli ;_)))) Nikto nieje dokonaly,ja mam nedostatky,mam ich aj ja,zivot nieje dokonaly..kto sa zaobera dokonalostou tela,zanedbava dolezitejsie veci..Ale keby ze som mala nadvahu,snazila by sa robit poriadky hlavne koli sebe,zdraviu a sebavedomiu a lepsiemu pocitu...asi tak ;-)