Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

mimi54

NO ja mam opačny problem-priatel za tie 4roky co sme spolu pribraz z 80kgna 130.je na to dost citlivy a preto mi nic nevycitam...ma depku si kupit nieco na seba...
a k tebe- je to typicky chlap...
žena aby bola od hlavy po paty upravena-od super vlasov, pleti, nechtov,vone, oblečenia, spod. pradla,cela oholena...a chlap ako sa o seba stara?osprchuje sa a obcas oholi a to je všetko...
Aj ten moj mi vyčita ake to mam vlasy, a najviac ma vytača ked mi povie že mam fuzik...ide ma roztrhat....ale to su chlapy...
-je super že sa snažiš schudnut a robis pre to všetko...tvoj priatel by ti to nemal vyhadzovat na oči..ale čo ti poviem..je to chlap...ber to s rezervou..alebo mu tiež vytkni jeho chyby..nikto nie je dokonaly..aby mu trochu spadol hrebienok

tinulik24

ak ťa lúbi tak by ti nemal hovoriť to čo ti hovorí, resp. mal by ti v tvojom snažení pomáhať bez toho aby ťa urážal. Skús mu to vrátiť protiútokom - určite nie je dokonalý - nájdi si na ňom niečo čo vieš že je na to citlivý a keď bude mať zase nejakú narážku na teba - tak mu to "strel" hned medzi oči - napríklad má možno redšie vlasy, alebo dlhší nos - tak si z neho pekne vystrel aj ty - možno si uvedomí ako to zarazilo jeho a prestane sa navážať do teba. Držím palec - hlavne sa nedaj! :)

titia

Do sobasa bolo vsetko okey, potom prislo 1. dieta a s nim 5 kg u mna.(160/67) A odvtedy zacali vycitky podobneho typu.... Zacala som mat problemy v sexe, proste som sa hanmbila. A ked sa to stupnovalo, jedneho dna som mu povedala, ze ked este raz spomenie moju vahu, rozvediem sa. Uplne prestal, ale neodpustil si poznamky typu: ta herecka je jak prasa, ta hlasatelka by teda mala schudnut a pod.
A to bol vlastne zaciatok postupneho rozpadu nasho manzelstva.
Tieto reci o vahe su pre zeny skutocne znicujuce a preto ti radim, ak je to mozne vycuvaj z takeho vztahu. Pozri su vselijake manzelstva, kde je skutocne k dokonalosti daleko a lubia sa a akceptuju sa taki aki su- tucni, vyziabli, invalidi, na vozickoch, slepi....a pod.

podobne

Ja som na tom tiez tak,ze uz nevladzem,lebo priatel ma neustale na mna narazky,ze by som mala schudnut..ja to neviem pochopit a nici ma to,moje sebavedomie a vsetko.nedokazem to pochopit,ak niekoho milujem,ako mozem takto reagovat na zmenu jeho vyzoru,sme spolu vyse roka a teraz mu to zacalo vadit.mam ine hodnoty asi,ale uz envladzem,hoci ho nesmierne lubim.ved on nici moju zenskost...prosim,co mam robit?prosim.prosim.prosim

jaaaaaa

ked ta lubi, mal by ta brat taku aka si a nie ta popichovat to sa nerobi, aj ked len v srande.ak nie si so sebou sama spokojna rob preto co mozes aby sa to zmenilo, ti budem drzat palceky a s priatelom si pohovor a vysvetli mu ako sa citis ked sa takto sprava.ved nikto nie sme dokonali :)

vera

Ahoj babulka, tak ja mám skoro opacný problem. ja som pri sebe aj môj priatel je trochu. on začal chudnúť, ale mne zakázal že ak začnem aj ja tam sa prestane so mnou baviť, lebo jemu sa páčim taká aká som. a že má rád baby ktoré má začo chytiť. ale ak ťa lubi tak by ti mal pomôcť a nie vyrývať...

ninka99

Rozhodne by nemala priatela pustat k vode,keby ju nelubil tak by s nou predsa nechodil a nasiel by si nejaku stihlejsiu kocku,on jej chce len dobre mozno by to mal povedat diplomatickejsie.Ja som zase byvala kedysi velmi chuducka a priatel ma napadal nech troska priberiem ze to nie je zdrave co mal aj pravdu a ja som si to aj uvedomovala.Troska mi to liezlo na nervy ze to tak casto spomina ale on sa o mna vlastne bal lebo uz mi aj kosti trcali.A potom sa mi s jeho pomocou podarilo nejake kilecka nabrat a som takto spokojnejsia citim sa krajsia.Tak babulka ako uz vyssie radim skuste spolu chodit do posilnovne ty schudnes a jemu ked netreba tak naberie nejake svaly,uskodit to urcite nemoze a osvojite si zdravsi sposob zivota co sa aj neskor zide,po porode a tak.Tak drzim palce a rozhodne ho neopustaj!

ninka99

Babulka tak mu navrhni ze zacnete spolu chodit do posilky a je to.Jednak schudnes a spevnies a este to je aj velmi zabavna cinnost podla mna.