Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

kiwemai

myslim, ze by ti tak nemal hovorit...nehovorim, raz povedat...ale v kuse pripominat...ved koniec koncov ide tu o tvoju postavu a nie o jeho...ty sa musis rozhodnut, ci zhodis tych par kil alebo nie. zavisi to len od teba a nie od neho. inak, ludia s nadvahou su vraj veselsi a viac usmievavi ako chudi ludia:)

bentley

Milé dámy, tím že přítel chce, aby ste shubly Vám vlastně dává motivaci, protože Vy žádnou motivaci nemáte.vidím to na každém kroku ty obtloustlé mladé holčiny. Vy by ste měli být rádi, že takového chlapa, který vám to připomíná, že máte nadváhu máte, protože druhý den by ste na to zapoměly.Taky se Vám líbí,pěkní chlapy jen je bohužel nemáte doma.

chillinka

zihadlo, tvojdudrosko a pupalka maju pravdu... Ten chlap si ta dostatocne nevazi a neceni. Kludne chudni, ale pre seba a v ziadnom pripade nie pre neho! :)prajem vela uspechov, som v tom s tebou (tiez sa snezim zhodit par kil ;))

pupalka

Milá Babulka, priateľa pošli k vode. Keď ťa už teraz kritizuje za nadváhu, čo bude robiť potom, keď sa vezmete, budete mať deti a náhodou ešte viacej priberieš? Ak ti chlap nedáva dennodenne najavo, že ty si výnimočná a najkrajšia žena pre neho, tak to nie je ten pravý a zvbytočne s ním stácač čas. Takéto typy ťa budú kritizovať za všetko, nielen za nadváhu a budeš frustrovaná a nešťastná po celý zvyšok života. Buď ťa má rád takú, aká si, alebo nech ide v čerty.Ja som nikdy netrpela nadváhou, od maturity a to už je 28 rokov, mám rovnakú hmotnosť a napriek tomu ma prvý muž opustil kvôli inej žene, ktorá nebola ani krajšia, ani múdrejšia ani mladšia ako ja. Dnes to neľutujem, mala som šancu začať život s iným mužom, pre ktorého sa tá najlepšia a najkrajšia žena. Ak ťa veľmi trápi tvoj výzor, tak len kvôli sebe, nie kvôli tomu baranovi, ktorého nazývaš priateľom, si kúp knihu od francúzsko-americkej autorky Mireile Guiliano : Prečo Francúzsky nepriberajú. Nie je to kniha len o tom ako schudnúť, ale hlavne o zmene životného štýlu a postoja k životu a jedlu.
www.vydavatel.sk

zihadlo

Ak ta niekto nechce taku aka si ukonci ten trapni vztah.je to ponizujuce ak ta na to upozornuje.ty sama musis vediet ako sa citis.nie som ziadna feministka ale to co zeny stvaraju pre chlapov /chudnutie..._/je otrasne.

tvojdudrosko

Ahoj.No ja mam podobny problem,akurat s tym rozdielom,ze do mna priatel nehuci denno denne a aj ked ma nejaku poznamocku k mojej postave,tak vie akym sposobom to povedat,aby ma neurazal a neublizoval mi tym zbytocne. S priatelom si sadnite a otvorene mu povedz,ze sa ti to nepaci akym sposobom komentuje Tvoj vzhlad a ze sa pre to,aby si schudla snazis robit maximium a on ti svojim spravanim vobec,ale vobec nepomaha.a ak nepochopi,rozid sa s nim.

22222

okamzite sa s nim rozid.asi ta velmi nema rad ak takto rozprava.ja mam tiez kila navyse.manzel si ma bral ked som mala 45 kg.az teraz ked som pribrala 15 kg vravi ze je to ono a ze sa mu pacim viac ako predtym.som podla neho krajsia a viac sexi.

mija

Nedaj sa! chudni pomaly a davaj si pozor.chalpi tomu fakt nerozumeju.mne ked take nieco vytkne, hned ho odbijem,ze on je suchy ako renta...