Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

piskotulienka

ahoj babulka,
viem si predstavit, ake to je pre teba neprijemne...pokus sa tvojmu priatelovi vysvetlit, ze ti to prekaza, a ze potrebujes jeho pomoc...jeho podporu, ktoru najdes v nejakom peknom povzbudivom slove.mozno si to neuvedomuje, aka je to chulostiva vec.. alebo mu povedz na rovinu, ze chudnes pre svoj dobry pocit a nie prenho. hm....neviem ako inak by som ti poradila...rozhodne sa mi vsak zda cudne ze vyrypuje....ak ta predsa niekto lubi, tak nezasahuje narocky na citlive miesta...no to je len moj nazor :) vela stastia babulka, drz sa :)