Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

marylynn

Ja som raz mala priatela do ktoreho som bola tak zalubena ze som nevidela ani jeho zle stranky. Spozornela som az potom ked mi nenapadne vravieval ake zeny sa mu pacia. Vtedy som prisla na to ze so mnou chodi len preto aby nebol sam. Pretoze som bola presnym opakom jeho idealu krasy. Nikdy ma ale nepoziadal aby som sa zmenila len tak nenapadne vzdy nadhodil temu. Pokazde som mu povedala ze ANI JEDEN chlap mi NESTOJI za to aby som sa zmenila. V tom case som nosievala vlasy vzdy zopnute. Nenavidela som ich rozpustene. No on mi vzdy nasilu vytiahol gumicku z vlasov. Taketo veci a este podobne boli na dennom poriadku. Dokonca sme potom dosli na to ze ani nemame vela spolocneho co sa tyka zaujmov, ale to by este nevadilo lebo sme voci sebe boli tolerantny. Aspon zo zaciatku bol aj on. Potom myslel uz len na seba. Raz sa dokonca preriekol ze je rad ze ma ma, ale vraj keby ma nemal aj tak by bolo dobre. A to dalo definitivnu bodku za nasim vztahom. Tu bodku som napisala ja. Povedala som si, stacilo. Teraz mam priatela, osobnostne aj citovo zreleho (mozno je to tym ze uz raz bol zenaty a ma aj dieta) a ma uplne one priority a NIKDY neriesi veci ohladne toho aka som, je mu jedno ci som namalovana alebo nie, ci priberiam alebo nie. Kedze som astmatik a obcas musim brat lieky s kortikoidmi po ktorych sa napriek vsetkym usiliam pribera a este horsie je ze sa po ostava retencia tekutin, co znamena zadrziavanie vody v tele. Pritomne su aj opuchy. Clovek casom ziskava taku mesiacikovitu tvar, naozaj to vyzera tak ako mesiac, clovek je neprirodzene oktŕuhli v tvari a dava to smiesny vyraz. Nastastie som nemusela lieky brat dlhodobo tak ma toto nepostihlo ale opuchy tvare, ruk, noh som mala. Niekedy aj take ze ma boleli nohy ked som sa po dlhsom sedeni alebo lezani postavila a trosku som opuchla aj v tvari. Narastlo mi brucho ako statocnym pivarom. myslim si, ze by clovek ani nemal sudnost a sebakritiku keby si pripadal v takej chvili atraktivny. A ja tiez ako zena som si casom pripadala ako obluda. Nesmierne ma to trapilo aj preto lebo ludia su kruty a niektory si ma zhrozene premerali vobec netusiac co je zatym. No priatel bol vzdy ten, ktory mi dodaval odvahu a chvalil ma ze napriek vsetkemu som krasna a povzdudzoval ma aby som bola trpezliva kym priznaky po case zmiznu. Este je zlym prejavom toho vsetkeho, ze pri priberani na vahe a opuchoch mi ostavaju strasne strie ale este ani to mu nevadi.Vzdy hovori:" aj ja mam chyby, mam kryve prsty ale zato ma este milujes." A je to tak. A tomuto ja hovorim laska a HLAVNE ucta voci druhym. Pretoze normalyna partner nikdy neuraza svojho partnera (obcas zo srandy hodit nejaku poznamku je v medziach normy) ale ked to stale opakuje napriek tomu, ze ho clovek poprosi aby to nerobil tak je to bud dement a treba si pohladat noveho partnera alebo mu to este raz povedat- dorazne! a keby to ani potom neprestalo tak konat podla planu A. Pretoze ZIEDEN muz nam nestoji zato aby sme boli ponizovane.

kaja1

Mne to hovorí manžel po 15 rokoch manželstva a 2 deťoch a to mám len 5 kg navyše oproti tomu keď som sa vydávala. A myslím, že namám tak veľa (170/60). On mi to ale hovoril aj za slobodna, aj jeho otec to hovorí jeho mame, aj jeho brat to hovorí svojej frajerke. Proste to majú v rodine a ja som sa ich naučila ignorovať. Tvrdím, že sú to nešťastný ľudia ak sa im nepáči niekto koho majú radi a s kým žijú celé roky. Nauč sa páčiť sama sebe a potom sa budeš páčiť aj ostatným, či už budeš mať o kilo viac, alebo menej. Veľa šťastia

casper

AHOJ POVEDZ SVOJMU PRIATELOVI ZE VSETKY ZENY NEMOZU BYT AKO MODELKY JA SOM POVEDALA MOJMU ZE NIE KAZDY JE DOKONALY JA MAM TIES NADVAHU ALE NAUCILA SOM SA S TYM ZIT A NEROBIT SI S BLBYCH POZNAMOK NIC JA CHCEM TIES SCHUDNUT ALE MAM PROBLEMY TAK NEMOZEM TAK HLAVU HORE

dominika8

kolko vazis a kolko merias? mozno to nebude az take brutalne...chalani su v dnesnej dobe moc zhyckany a prejedeny stihlymi kockami v casopisoch. mozes chudnut pomaly a bude to bez jojo efektu...a priatela trosku usmerni, urcite nie je pan dokonaly

lucinkaaaa

Ja mam super priatela, miluje moju vahu a najma prsia, tie zboznuje, chlap si ma vybrat podla srdca a ne podla kil, ja som nasla spravne a citim sa krasna, lebo mi to stale pripomina a dokazuje, citim sa ako zena a ked to chcete citit aj vy, tak si najdite chlapa, ktory si Vas vazi a budete stastne ...vela zdaru

loli

Aj odo mňa to žiadal priateľ, a ako som dopadla??? Trpím bulímiou už niekoľko rokov! Takže radšej rozumnou cestou počúvať svoje telo ako reči ostatných, ktoré sú občas neuvážené.

kambotattoo

KAMBO Tattoo – Piercing najlacnejšie tetovanie a piercing v BA
Internetový obchod. Predaj tattoo a piercing potrieb a šperkov.
www.tattoo-piercing.sk

babulka

Ste všetci takí zlatí.Schudla som už dve KG.Upravila som si stravu a začala som raňajkovať.Obed občas vynechám, ale aj to sa upraví.Keď dojdem dom tak už nejem.Danulik priatel má 185cm a je dosť chudý tiež žiadny ideál,ale ma úžasnú kondičku.Navrhla som mu nech chodíme spolu behávať.No poviem vám ten ma zničil,ale v tom dobrom.Podporil ma a fajne ma motivoval.a čo je podstatné už nevrta.Ďakujem ešte raz.