Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

damaxy

babulka tvoj priatel je netaktný a chcela by som vidiet ako vyzerá.No kvalita ludí sa nemeria kilami a tvoju snahu by mal ocenit.Inak týmto sposobom ti ani nevie ako može velmi ublížit.Ty sa netráp a vylúč sladkosti jedz menej a častejšie ale ty takéto rady ovládaš.A na ten šport a cvičenie zober aj jeho aby si skúsil,čo ta to stojí.A také akurát sú najkrajšie.

blanchete

nastastie uy nie som ay taka baculka:)ale mozem povedat, ze niekedy je az prekvapujuce, co sa ktoremu chlapovi na zenach paci:)ale o tom to vsetko je, o pluralite, ved keby leteli len na chude, tak , co by potom robili ostatne. ved chlapi tiez nie su dokonali, ved to vsetky pozname...

hulicka

ten moj je taky!! ze cim maksie tym lepsie.no a nech je zena prirodzena taka aku ju priroda stvorila.hlavne je co vyzaruje z cloveka bud tam je nieco alebo neni

xi

Chcela by som mať muža, ktorý by miloval "bacuľky"....to by sa mi žilo...teraz sa len kontrolujem,aby som náhodou do mesiaca sa nevtrepala medzi zárubne...

hulicka

ahojte!
tak az taky zdravy asi nie sme ked sa tak prejedame.:(no je tazke si odopierat pre mna hlavne ked ludia okolo mna jedia co xcu.no moj priatel si vychvaluje moje kilecka do plusu.tak uz mi zostava len mysliet na zdravie:))))

loli

Och moja, keby si vedela čo všetko mi už môj manžel natáral, čo sa týka mojej postavy...hoci len tak \"zo srandy\" a s úsmevom na perách. Ale ako to robíme iba my ženy, moje mozgové závity si práve tieto negatívne narážky zapamätali asi navždy. Tak som to brala smrteľne vážne až si to naozaj začal \"bez úsmevu\" všímať aj on. Potom som si uvedomila, že keby ma neľúbil takú aká som, mám za sebou aj pôrody, tak by sa už dávno so mnou rozviedol. A to niekedy mám o pár kíl viacej, inokedy menej....Môj manžel ma vždy berie ako svoju polovičku so stále rovnakým vnútrom....Veď vonkajšok sa stále mení, raz sme krásny, inokedy unavení, raz sa milujeme, inokedy potrebujeme samotu....všetko je relatívne...ale srdiečko a láska v ňom k najbližším ľuďom je stále väčšia a silnejšia...

babulka

Ešte niečo.Napísala som mu sms.Nech prestane do mňa vrtať atď.Babeny tie ospravedlňujúce sms stáli za to.A to som zvedavá,čo ma čaká večer doma.