Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

dk

roaccutane je posledna moznost liecby akne, ked nezaberaju ine metody (lokalne al. celkove antibiotika,...)ja som ho tiez dlho odmietala pre jeho neziaduce ucinky, ale nic ine mi na nezaberalo a akne som uz mala hrozne,hlboke zapaly...uzivala som ho aj v lete,koza mi dost citlivo reagovala na slnko, tak som sa stale natierala kremami s vysokym faktorom.No na dovolenku k moru by som s nim nesla,to musi byt utrpenie.Ja som bola v juni na poznavacej a stacilo mi...ale kazdy na to reaguje inak...ak ta nieco zaujma kludne sa opytaj

dada

Mne kožna chcela predpísať Izotrexin tabletky. No keď mi povedala všetky tie vedlajšie účinky, tak som si to hneď rozmyslela. (vypadavanie vlasov, olupovanie povrchu kože, ak by som otehotnela skor ako pol roka po doužívani tak by som mala aj potihnute a zdegenerovane dieťa a ve2a iných ...)a toho som sa najviac zľakla, lebo mi nikto nezaručí či sa mi nenarodí postihnute dieťa aj napr. po 4 rokoch po vysadení.
Snažím sa jesť menej sladkostí a nejenm mastne jedla a pomáha to.

fialka_4

RNG ano,mas pravdu,urcite je to lepsie...
Ja som sa pre tento liek rozhodla,lebo myslim,ze uz som vyskusala toho veeela...
ale ak mas este nejake rady pre nas....sem snimi...Zinok uzivam,ten vytazok z korenov zihlavy som neskusala...to sa da len tak kupit v lekarni,vsak?Skusim...
co su hydrogenizovane tuky si zistim :-)

RNG

fialka 4, len male percento ludi si naozaj znici Roacutanom pecen, ostatni si ju len ciastocne poskodia.
Ja len nechapem, pre co by niekto podstupil take riziko, ked je dost inych prostriedkov, ktore nemaju ziadne skodlive nasledky.
Ja viem, ze ich netlacia tak ako chemicke lieky, ale za trochu namahy ich zohnat to snad stoji, alebo sa mylim?