Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

fialka_4

RNG to o tych testoch som nevedela,dik za info...
takze si znicim pecen,snad este bude po skonceni liecby fungovat...
premyslam,ze co je pre nas,ludi s tymto ochoreni horsie...ale tuzba konecne sa toho zbavit u mna vyhrala uz po tych rokoch...
tiez som skusala zinok a aj od bylinkarky hocijake veci,take miernejsie metody,velmi vela pripravkov,kremikov,potom ATB,potom Polystafanu,potom hak a nic nezabralo tak uz asi mam aj pravo nieco taketo skusit...dnes idem ku koznej...
no len skoda ze to ma taky dopad na organizmus...

RNG

Aj ked sa robia pecenove testy pri brani Roacutanu, skoda sposobena na peceni sa zisti az ked pecenove testy sa rapidne zhorsia. To je ale uz skoda napachana a len dalsiemu zamoreniu a poskodeni sa zabrani zastavenim bratia liekov poskodzujucich pecen.
Ja osobne uprednostnujem metody, ktore nemaju ziadne skodlive ucinky, ako znizovanie hladiny DHT zinkom a vutazkom z korenov zihlavy, pripadne inymi prostriedkami a zamedzeniu zapchavania sa mazovych kanalikov stvrdnutymi tukmi vyhybanim sa polymerizujuzim vysychavym tukom(prehriate pri vyprazani, cisteni, vytazovani, hydrogenizovane a oxidovane tuky)
Ked sa mazovy kanalik nezapcha, acne nemoze vzniknut.
ATB a antimikrobialne latky zvrchu nezabrania tvorbe acni, len ich infekcii, hnisaniu a zapalom.

berushka

Kedysi som to brala no vobec mi nezabral a vyrazky sa mi vratili spät potom este horsie tieto tabletky vam vobec neodporucam.Zhorsili sa mi ponom aj pecenove testy.Bola som potom rok v zahranici pri mori tam akne zmizlo same od seba :))) Podla mna je to prostredim a hormonmi,dedicnostou a tak.

fialka_4

Pls uzivali ste niekto tento liek v teplejsich mesiacoch...na jar,leto?
Lebo ze sa to ma vraj ked je chladnejsie,ze sa to zle znasa zo Slnkom..
Ale ked bola zima este som sa bala si to dat predpisat no uz som nabrala odvahu ale zas bude teplo :-)

tyrusqa

peceni to ajtak neprospeje..ja ked nemusim,tak lieky neberiem..to keby ze sa akne na 100% nevrati,vtedy by sa to oplatilo.ja osobne by som to nevyskusala,potom co som o tom precitala,ale kolko ludi,tolko nazorov.

tyrusqa

nehovorim,ze s roacuttanu..ja som brala par antibiotik a uz som mala zle pecenove vysledky,tak si neviem predstavit co by to bolo keby som brala roacutane pol roka..alebo tu liecbu este opakovala.

tyrusqa

ludia aj ja mam akne..suhlasim s vami,je to fakt na psychiku! chapem,ze spravite cokolvek..ale berte to tak..ze su aj horsie veci...