Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

beruskaaaa

no ja to mam take domotane. nemyslim, ze mam tazku formu to urcite nie. hormony mam ok, akurat, ze testosteron citlivejsie reaguje na receptory, ale inak mam malu hladinu. akne zacalo zo zapalov, ale tak dlho sa mi robilo, az mi v urcitych castiach vznikli az take podkozne cysty a v nich je hnis. licka mam uplne ciste, najvacsi problem v t zone, katastrofalna brada. uz citim ucinky, ze to bude snad okej, ale dost ma zaskocilo, ze som si pocas dvoch dni nasla vypadnutych snad 6 mihalnic a uz aj obocie registrujem:(. kupila som ihned pripravok proti padaniu Revalid. Alebo neviem co urobit:(. Celkovo mam jemnu citlivu plet, predtym ako alabaster. ako pisem moje akne ma pricinu v strese a neskor v zapaloch a az takto sa to vyostrilo.
Inak ja mam teraz 50 kg, 165 cm, davka 20mg.

sumienka2525

beruska
No ono to je podla vahy. Ja som vazila asi 55 kg vtedy ked mi ho predpisovala.
No a o tom padani vlasov to je asi individualne, pretoze mne vlasy nevypadavali ale naopak mam neziaduce biele jemne chlpky na tvari, dekolte a chrbte z Roacutanu. Mozno zalezi aj na hormonoch. A ty si mala (mas) tazku formu akne???

sumienka2525

lilyoff: Ano sem tam sa mi tvorili akne aj pocas liecby ale postupne ako vysli tak aj zmizli s mojou pomocou. Ale to ma netrapilo lebo som vedela ze Roacutan mi to z vnutra vytlaca von na povrch a ze potom zmiznu. No ale mne sa robili ako som dokoncila liecbu. Ja som si myslela ze s akne budem mat po liecbe uz pokoj ako viaceri. Tak sme sa dohodli s koznou ze po pol roku zacnem novu liecbu lebo tam musi byt prestavka nejaka. Tak uvidim co a ako este dovtedy a idem znova na to.

beruskaaaa

ja mam predpisanu davku 20 mg denne, dufam, ze bude postacujuca, najprv sme chceli zacat len s 10 mg na den
mimochodom nezaznameal niekto padanie vlasov a mihalanic? co proti tomu?

lilyoff

Aha,tak to je ine...Ale aj tak je to dost nebezpecne ak Ti nesadne a pred liecbou sa musia robit aj rozne vysetrenia a hlavne riziko je pri otehotneni...Su to tabletky...Ja mozem len chvalit jedine co mi po tolkych rokoch pomohlo...pozri precitaj si toto :
www.edusan.sk

MARISA116

lilioff--- no ja nesom doma ja som v anglicku a neviem ci aj tu maju ten roaccutane a co to je tabletky alebo masticka a ja bi som bola ochotna platit ver Tomu

lilyoff

Teda zalezi aj od toho kolko by si brala na den ale tych 40mg je velakrat optimalnych...jasne ze zalezi aj od vahy a od zavaznosti a takyto nebezpecny liek uzivat bez kontroly lekarov Ti neodporucam

lilyoff

Marisa kasli na to :-D
Jedno balenie 20 mg stoji 33.32 eur
Toto jedno balenie vydrzi 15 dni a zober si ze sa to uziva pol roka...drahy spas...
Este ho chces bez predpisu?Ozaj preco nechces ist ku koznej si to dat predpisat?