Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

wiwien

toro ahoj, ty tu píšeš, že si mesačne platil 480 sk, ale ty si mal tabletky,lebo niektorí tu píšu aj o roztoku, tak ja už netuším o čo tu ide a že doplácali v lekárni len 5 sk, alebo čo? :)

n13

ahojte,rozmyslam,ze si aj ja dam predpisat Roaccutane aj ked moje akne nie je az take silne,ale uz ho mam pokrk!ale velmi ma odradza to vypadavanie vlasov a hlavne suche oci,kedze nosim kontaktne sosovky a nemienim sa ich vzdat.je to vysusanie az take silne?myslite,ze by moje oci zniesli sosovky aj pocas liecby,kedze teraz uz su aj kvapky do oci, ktore sa mozu kvapkat aj na sosovky ???

babulak

ja som ho brala asi rok ale nepomohlo mi to, akurat som sa cela supala, pery do krvi popraskane a akne sa tvorilo veselo dalej. okrem toho ma vela neziaducich ucinkov.

vladimira

ahojte,tak roaccutane beriem asi 2 mesiace,tvar sa my zlepsila ale vcera sa my vyhodili take fliaciky a bolave hrcky,nemate niekto skusenost s tym co to je!!!!!!!!strasne to svrbi.dík

roaccutane

To nie je pravda že vsetky neziaduce ucinky sa prejavia. na pribalovy letak musia napisat vsetky neziaduce ucinky, ktore sa luďom čo tento liek brali prejavili, aj ked u niektorych mohlo ist len o zhodu náhod a vedlajs. ucinky nemuseli mat nic spolocne s roac. A silne akne moze ohrozit aj celkový zdravotný stav šak ide o ťažkú kožnú infekciu, ktora zasahuje az do podkozneho tkaniva. Teda silnejsie akne moze mat na celkove zdravie omnoho horsi vplyv ako roac.

niekto

pol roka som behal po lekaroch na vysetrenia ci to mozem brat
ked som to uz konecne dostal som si precital pribalovi letak
vedlajsie ucinky su rozpisane na celej a4 miniaturnim pismom ked som to docital som isiel ten liek vratit je to strasne svinstvo ktore do svojho tela nedam

simon33

linooo tesim sa s tebou...ale po troch rokoch od uzivania Roaccutanu ti zacali vypadavat vlasy?Nie je trochu neskoro?Nemoze tam byt ina pricina?Ja som s vlasmi problem nemal a zaujalo ma,ze po troch rokoch sa akne nevratilo a ucinok stale pretrvava.No dufam, ze budem mat podobne stastie ked o 6 mesiacov doberiem lieky.Mne leto a slnko prave ze pomaha a najhorsie to bolo vzdy v zime-to bude asi individualne.A este jedna rada na zaver: vy... sa na vlasy, ved pred takymi 5-timi rokmi by si obetoval za taku tvar aku mas dnes cokolvek.Nemam pravdu?

linooo

simon33 pekne si to napisal ja som mal nieco podobne s make up a podobne.Zacal som lieky brat v mojich 20tich rokoch a za zimu 6 mesiacov brania liekov som mal pokoj s akne.Sem tam sa aj teraz objavy nejaka mala vyrazka ale to je samozrejme ked sa v lete dopotim a plet je mastnejsia atd.Len jediny problem co som zaznamenal prave tento rok je zriedenie vlaskov nad celom.Skusam rozne samponi ale nepomaha nic neviem ako co dalej s vlasmi.Ale sebavedomie bez akne stuplo omnoho viac teraz len lutujem roki co som chodil do skoly ze som mal v tedy akne atd.Teraz mam uz treti rok cistu plet a ked idem po plazi dievcata hned kukaju a no ako to lepsie povedat bez akne skvely pocit aj ked teraz sa zacinam poriadne o seba starat a vsimat si na tvari vsetky malickosti ktore mi boli ukradnute ked som mal este akne.Inac otazka pre vsetkych co su nejake rocki po liecbe roacutane Aky sampon pouzivate?

studentkaaa

vyraska ples nebudes mat...ja som to tiez brala a musela som prestat po 5 mesiacoch, lebo mi zacali dost vypadavat vlasy...za den cca 400, ano uz som to aj ratala...ako nemam ich take ako kedysi, mozno o 1/4 menej....ale potom po vysadeni to uz prestalo...a nezhustli