hemoroidy

denissa84

Ja akože "obdivujem" ľudí, ktorí sa rozhodnú s tým nič nerobiť. To sa dá vôbec ignorovať niečo také? Či vyslovene radi dobrovoľne trpíte alebo ako? Neviem to pochopiť akosi.

Colorka

jasne ze. to je jedno, kolko ich je. ked ti to raz zacne, tak to proste spusti lavinu bolesti. a teda nielen bolesti, to je este slaby odvar. ja po potrebe krvacam uz niekolko mesiacov, aj u doktora som bola, mast mi dal nejaku na to, na chvilku to pomohlo, ale mam to znova.

citruska

tak mna trapil jeden a zmizol mi uz. nebolo to zo dna na den, ale nastastie uz tam nie je. a aj ked bol len jeden, dal mi zabrat a dost ma potrapil :D

silvusiq

Ja som brala jednu celú krabičku, mám to lepšie oveľa, ale kúpila som si aj druhú, nech to mám úplne naporiadku. Teraz mám pauzu nachvíľu, potom začnem užívať znova.

zdravienko175

je to individualne uplne. najlepsie proste bude, ked si to budes sledovat. pri zlepseni stavu vies kedykolvek prestat, uplne urcene to nie je na den. sleduj si to, cim dlhsie, tym lepsie. niekomu to moze trvat dlhsie, tebe to samozrejme moze trvat kratsie, kamaratka ich brala tri mesiace, ale nakoniec zmizli, proste stoji to za to.

mirinda890

isabella, ja tiež na tých šiestich tabletách začínam. mne to ale neprekáža, lebo nič iné neberiem, nebudem mať v tom vôbec chaos :D