hemoroidy

luubinka

samija no to veru nie je, ale zase sa o tom netreba ani bat ci hanbit hovorit, nakolko je to uz ozaj bezna vec a ako hovoris, dost medzi ludmi rozsirena.

samija

tak mala som len dva, ale pekne ich stiahlo. ano, zmizli mi uplne. ono netreba hned zufat, nakolko sa to pekne da vyliecit. a hlavne ma to velmi vela ludi, len kazdy sa ani neprizna :) no nie je to nic take, cim by sa clovek chcel pochvalit, to je jasne.

45sara45

zmiznu ti, to sa nemusis bat. len ich treba brat poctivo, vysledok rozhodne neuvidis po troch dnoch. ak si tehotna, tak pre teba nie su vhodne, ale inak pokojne mozes.

samija

baby tu poradili Devenal, tak som ho skusila na hemoroidy. beriem ho uz treti tyzden a co sa tyka toho palenia, ktore som zazivala kazde rano na toalete, tak toto uz vobec nepocitujem. velmi sa z toho tesim.

LostVanilla

Po pôrode ma asi rok trápili hemoroidy a hanbila som sa ísť k proktológovi. Kliniku mi odporučil kamarát doctorpro, na ich stránke je podrobne popísané, ako liečia hemoroidy: doctorpro.pl
Pomohli mi zbaviť sa tohto problému pomocou liekov. Hemoroidy ma už netrápia

LostVanilla

Po pôrode ma asi rok trápili hemoroidy a hanbila som sa ísť k proktológovi. Kliniku mi odporučil kamarát doctorpro, na ich stránke je podrobne popísané, ako liečia hemoroidy: doctorpro.pl
Pomohli mi zbaviť sa tohto problému pomocou liekov. Hemoroidy ma už netrápia

Aurina

Ja takisto nerozumiem, ako je možné, že to tak veľa ľudí vychvaľovalo, keď to žiadny účinok nemalo ani na mňa. To mi je fakt záhada.

crocinka

no tie peniaze, co som ja doslova vyhodila do vzduchu za vsetky tie masti, kremy a gely na toto urcene, tak ani zratat neviem. vsetko len marketingovy tah sa mi vidi :-( skoda, ze som si to niekam nezapisovala.