hemoroidy

berca

Jasne, ze nie, je to uplne individualne. Niekomu sa nemusi, niekomu ano. Je to sposobene tym tlakom pri porode. Ale tak ze by sa kvoli tomu zeny bali rodit, to mi pride ako nezmysel :) Neznamena, ze ich budes mat a ak aj ano, nie je to nic, coho sa neda zbavit.

krinka

berca, a to sa každému spravia hemoroidy po pôrode nejak automaticky alebo to nie je také isté u každej ženy? ja sa inak tohto dosť obávam, že sa mi spravia.

berca

Pri hemoroidoch som uzivala Devenal, vytvorilo sa mi ich niekolko takmer hned po porode. No a teplu vodu mi teda vobec neodporucali, nakolko ma to ozaj drazdilo, studena mi na to pomahala aj co sa svrbenia tyka. No a keby niet toho lieku, tak ich mam podla mna este dodnes. A to neviem, ako by som dala.

krinka

mňa by zaujímalo, tí ktorí máte hemoroidy, či sa zvyknete umývať teplou alebo studenou vodou? a úplne zakaždým, teda po potrebe? aj keď nie som doma? lebo tak je to samozrejme najpohodlnejšie, neviem si predstaviť, že by som sa umývala niekde na verejných záchodoch, zakaždým taká možnosť ani nie je.

lorQa

Aha, no dobre vedieť, ja by som to brala vkuse :D A ako dlho si teda pauzovala, kým si začala brať ďalší blister?

kotros

uziva sa nanajvys 15 dni. ono to mozes potom brat znovu pripadne, ale musi tam byt nejaka pauza, neodporuca sa to brat nepretrzite.

lorQa

A koľko teda, keď nie polroka? 6 mesiacov je fakt dlhá doba, to si pri takýchto komplikáciach vôbec neviem predstaviť. :(