hemoroidy

sajmilinka

istotne ju trapi, ze ma tazkosti, pochybujem, ze ked jej ho takto prinesies so slovami, ze chces, aby jej bolo lepsie, tak to bude ignorovat :) ved je dospela, vie, co je pre nu dobre.

julianca34

dobre, dakujem, pytala som sa, ked som ho este doma nemala. vcera som ho bola kupit, dnes jej ho pojdem zaniest a dufam, ze to bude bez reci a normalne ho zacne uzivat, ze si proste da povedat, lebo doteraz nechcela uzivat fakt ze nic. hrozne ma s tym hnevala.

jabba

Nemá, vôbec. Tiež ho užívam a nič mi nie je. Treba čítať príbalové letáky, všetko tam máš napísané.

julianca34

ale nie je to tak, ze by jej z nich mohlo prist nejak zle, ci? akoze ziadne vedlajsie ucinky ani nic podobne to nema?

perla

Julianca, keďže je voľnopredajný, myslím, že tam nebude žiadny problém. Skús sa ale spýtať pre istotu v lekárni, tam ti rozhodne budú vedieť povedať, či aj v kombinácii s inými liekmi je úplne bezpečný. Ale vieš si aj na internete o tom lieku vyhľadať takéto info.

julianca34

svetla a myslis, ze ho mozem odporucit aj mamine? akoze nemusi to najprv konzultovat s lekarom a moze ho zacat uzivat?

Svetla777

podla mna najlepsi na hemoroidy je jednoznacne Devenal. ten jediny mi pomohol uplne sa ich zbavit. masti ma stipali a vobec nepomahali, iba co svrbenie na chvilu prestalo, ale ze by mi po nich zmizli, to vobec nemozem povedat.

dedenookse

Krem na hemoroidy - hespac.com Krem pomáha hneď, ten upokojuje a sťahuje ale kým sa človek úplne vylieči to trvá aj 3-4 mesiace.

45sara45

no ono skor ci neskor to proste cloveka donuti nejakym sposobom to zacat riesit, pretoze dlhodobo s tymto sam bojovat nevies. to nie je ako prechladnutie ci chripka, s ktorou si vies poradit sam za nejakej domacej liecby.