hemoroidy

coja

vidis, a to by si clovek myslel, ze to je taka metoda, ktora ti to odstrani navzdy a uz s tym problem proste mat nebudes.

rehacka

ved toho by som sa asi aj ja bala, ze sa mi to vrati nazad. ked uz podstupis nieco take, tak ocakavas od toho ovela lepsie vysledky, si myslim.

sumienkaaa

mna este donedavna dost lakala aj taka ta bezbolestna liecba, ze ti to proste odstrania na jednodnovej chirurgii, ze sa tam ani necaka, lenze sestra na to bola minuly rok a teraz si nedavno nasla znova. cize vyhodene peniaze, lebo jej poistovna preplatila len malu cast a aj zbytocne cakanie na termin, pretoze sa ozaj nacakala.

coja

no samo ti to jednoznacne nezmizne, to by sa potom s nimi realne netrapilo tolko ludi. vlakninu zaradit do jedalnicka mozes, tym si istotne pomozes, ale zazracne ti ich na pockanie neodcaruje.

emanulka

- Je to tak, rozhodne bolia každé, aj tie začínajúce. Sú vovnútri a stolica ti to proste zakaždým dráždi, takže to proste cítiš. Akurát, že ich nevidíš a ani si ich sám nedokážeš nahmatať. Čo je možno na jednej strane aj dobre, ale tie vonkajšie sa niekedy dajú aj zatlačiť. Tieto nie.

masajasa

A to je realne taketo nieco? Neviem si predstavit, ako mozes o takomto dacom nevediet, to su bolesti aj keby mas len jeden jediny. Vnutorne hemoroidy proste bolia.

coja

on mozno este len nevie, ze ich ma :D tiez som o vnutornych nevedela, az neskor.na vysetreni mi bolo povedane, ze ich tam musim mat uz dlhsie. ale ziadne bolesti ani krvacanie som nemala.

rehacka

to je prvy krok k tomu, aby si sa ich zbavil nadobro, ver mi :) bez toho to proste nepojde. a co sa tyka dalsich opatreni, mozes skusat akekolvek masticky ti pridu pod ruku. len co si to rozdrazdis. len si to predstav v praxi. natries si nejakym kremom postihnute miesto a potom co? len tak ti to ten hemoroid zrazu vcucne? :-D to je nezmysel.