hemoroidy

kotros

nemyslim si, ze odpadli, pekne ich stiahlo, nemam ich uz vobec. dokonca ani nic nesvrbi, neboli. no najlepsie na tom je, ze to nemusis uzivat polroka na to, aby si videla nejake to zlepsenie.

janicka765JE

kotros mozem sa spytat ako konkretne ti to pomohlo? to ti tie vyrastky uplne stiahne alebo odpadnu alebo ako to vlastne funguje? uz sa potom nevytvaraju nanovo?

kotros

mne velmi pomohol Devenal a liecba trvala kratsie, brala som ho 15 dni. ono to mas pri kazdom jednom lieku rozne, ale tiez som zvolila nieco, co zaberie skor.

guzedinteee

Krem na hemoroidy - hespac.com Krem pomáha hneď, ten upokojuje a sťahuje ale kým sa človek úplne vylieči to trvá aj 3-4 mesiace.

perla

Tiež si myslím. Ani mňa na začiatku nič nebolelo, necítila som absolútne nič, až potom, v neskoršom štádiu začalo aj to pálenie, svrbenie, bolesť, celkové nepohodlie, všetko.

mistrik58

musi to byt automaticky hemoroid, ked som si nasiel taky vyrastok pri konecniku? neboli, nesvrbi, nijako ma to neobmedzuje, pri umyvani som ho objavil.

almia

julianca, to ti verim. ja zo vsetkeho najviac nemam rada, ked sa rodicia tvaria, ze oni vsetko vedia lepsie ako my. za to, ze su starsi, skusenejsi, ale opak je velakrat pravdou. aj nasi su taki.

sajmilinka

istotne ju trapi, ze ma tazkosti, pochybujem, ze ked jej ho takto prinesies so slovami, ze chces, aby jej bolo lepsie, tak to bude ignorovat :) ved je dospela, vie, co je pre nu dobre.