Čím znížiť cholesterol

stromo_kocúr

diidi uziva sa len jedna denne a je v podstate na tebe, ze ci rano ci vecer alebo kedy pocas dna, len teda malo by to byt v nejakom pravidelnom case.

anickadusicka

Pri niektorých tabletkách máš ale vyslovene napísané, že sa majú užívať vcelku, takže táto otázka bola podľa mňa úplne na mieste. Jedna moja kolegyňa má s týmto tiež problém, že nevie prehltnúť väčšie niečo, aj počas obeda to trvá najdlhšie, kým sa naje, musí všetko dôsledne prežuť. Ale to mi nenapadlo, že ako potom vlastne užíva lieky.

zimcinka

kapsuly su podla mna take tie, co maju to liecivo vnutry, toto je podla tmna tabletka a tie sa daju alebo by sa aspon mali dat aj rozpolit. potom by ta velkost mohla byt okej :)

michaell2

Nie su tie kapsuly nejake velke? Ci to sa mi zda? Lebo akoze niekedy mam s tym problem, aby mi tabletky zisli dolu krkom a nemusel som ich zapijat litrom vody :D

mirabelll

záleží, ktoré balenie si kúpiš. je tuším 30 kapsulové a 60 kapsulové. to väčšie býva výhodnejšie cenovo.

diidi

v tom jednom baleni v tej krabicke su takto tri blistre tych kapsul? to mas na kazdy den jednu, ci viacej ich uzivas?

hribik12

myslim, ze ked ti takto poslem odfotene, tak budes mat lepsiu predstavu, ako keby som ti to zacal opisovat. este aj nove balenie som kvoli tebe otvoril, nech to teda vyzera nejak na tom obrazku :D

mirabelll

myslím si, že to každý ocení. čo ja nemám rada, keď je preplnená lekárnička. kadečo možné, čo sa tam nakopilo a čo ani nepotrebujeme, to mám jedy najväčšie. takže aj za mňa, čím menej tým lepšie. ale zase je fakt, že toto sa ti asi nakopiť nejak nestihne, jedine keby do zásoby kupuješ.