Čím znížiť cholesterol

Marion25

Duma ja užívam toto :) Pridávam aj foto. Aspoň ja si takto podľa obrázka lepšie zapamätám, než keď mi niekto len spomenie meno alebo názov niečoho.

mala_sovicka

nejaké špeciálne testy na cholesterol podľa mňa nie sú potrebné. však hodnoty HDL aj LDL sa dajú zistiť obyčajným odberom krvi, takže mi príde zbytočné, aby som ja behala neviem kam po doktoroch, keď krv mi vie vziať a dať na rozbor aj obvoďák.

BertaVertina

Gastroenterológ vám môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu
lekár vykoná vyšetrenie, predpíše cholesterolový test a zvolí liečebný postup
Mám aj vysoký cholesterol (genetická predispozícia k tomuto problému), ale teraz je všetko pod kontrolou) vďaka lekárovi tejto ambulancie
Robila som si tu aj test na cholesterol doctorpro.pl

duma

Ahojte vsetci, podla coho ste sa rozhodovali, co budete uzivat na cholesterol? Pozerala som si online lekaren, co tam je a akoze neviem, co si vybrat. Mam odporucanie aj od doktora, ale nechcem hned po prvom siahnut.

majcino

Isto áno, však to máš ako pri každom ochorení, že sa pravidelne kontroluje a monitoruje zdravotný stav. Prie niektorých ochoreniach to máš častejšie, inde máš kontroly pol ročne, ročne. Záleží od zdravotného stavu a zdravotných problémov.

vladkousko

Presne tak, nejakým spôsobom predsa treba kontrolovať zdravotný stav a či dochádza k zlepšeniu. Ono je pri tomto taká zaužívaná trojkombinácia. Pohyb, strava a niečo na podporu zníženia cholesterolu.

ivenqua

hej presne ako si napisala. vsak ono akoze zabera to uz skor, nie az vtedy, ale take preukazatelne vysledky, kedy dochadza naozaj k vyraznemu zlepseniu sa preukazu cca okolo tych troch mesiacov.

lojniss

u teba to bolo kolko teda? dva tri mesiace? tusim, ze takto nejak sa zvyknu uvadzat tie doby, ze kedy pride k zlepseniu.