Čím znížiť cholesterol

mala_sovicka

máš pravdu, je to tak, lebo aj obyčajné vitamíny ako doplnky, keď človek užíva, tak je lepšie a praktickejšie, keď si dá len jednu tabletku a nemusí si ich dávať za hrsť. takže aj tomto prípade je to rovnako.

sybyla

to som napriklad nevedela, ze takto este treba potom nieco navyse uzivat. tak to ozaj sa lepsie oplati najst nieco, co rovno obsahuje vsetko potrebne.

zziara

ked nedochadza k zlepseniu, tak ano. zalezi do kazdeho, ako sa k tomu postavi. ked to bude niekto flakat, nebude dodrziavat diety, tak jasne, ze aj po piatich rokoch bude na tom rovnako. ale som akurat citala, ze uzivanie statinov ma vedlajsie ucinky, to vieme, ale moze znizovat aj hladinu koenzymu q10 v tele, takze ho je potrebne potom doplnat este navyse. takze akoze dakujem, aby som musela kvoli jednym liekom uzivat potom este nieco dalsie. to ozaj je lepsie niektory z tych doplnkov zvolit, tie taketo vedlajsie ucinky nemaju a nesposobuju taketo veci.

Dany158

Dlhodobo znamená čo v tomto ponímaní? Včera som čítal, že aspoň raz za 5 rokov si treba dať skontrolovať hladiny cholesterolu. To akože aj takýto dlhý čas sa užívajú tie lieky napríklad?

hribik12

tak to uz mas asi jedno si myslim. vsak toto su take lieky, co sa uzivaju dlhodobo, takze aj ked mas kade tade zasoby pohadzane, tak sa asi nestane, ze vysli nazmar.

agnessca

to predpokladam, ze si kupujes potom aj viacej baleni naraz, aby si si to mohla takto vsade rozhodit. neviem, kolko je v tom jednom, ci dva ci tri tie blistre s tabletkami.

rastlinocka

Marion25 aj ja užívam ArmoLIPID :)) len ho nemám takto pekne uložený, ale jeden plátok tabletiek mám doma v šuflíku, ďalší v práci pri počítači, ďalší pre istotu ešte v kabele, čo nosievam. lebo ja som hlava zábudlivá, tak nech ho mám po ruke všade :D

BertaVertina

Chcem sa podeliť o skvelý článok na túto tému: medium.com
Už niekoľko rokov mám vysoký cholesterol. Testujem sa asi raz za tri mesiace. Je veľmi dôležité vedieť sa na test správne pripraviť.