Čím znížiť cholesterol

lojniss

u teba to bolo kolko teda? dva tri mesiace? tusim, ze takto nejak sa zvyknu uvadzat tie doby, ze kedy pride k zlepseniu.

ivenqua

to mi pride celkom skoro, ze by doslo za mesiac az k takemuto zlepseniu. mne sa zlepsil cholesterol uzivanim armolipidu, ale tak normalne poviem, ze to netrvalo takto u teba. nesekla si sa nahodou??

susana33

svetla moze byt aj ze niekolko rokov. zalezi ako si da na tom aj clovek zalezat. ak si povie, ze staci, ked bude uzivat nejake tabletky, ale inak nic nezmeni, napriklad, ze stravu, tak zase tak rychlo sa ten zdravotny stav nezlepsi, vies ako. a moze byt aj ze ono sa to upravi, dosiahnu sa pozadovane vysledky, ale potom ti poradi lekar, aby si uzivala tak preventivne v podstate, ze aby sa to udrzalo v tych prijatelnych hodnotach.

aiguvalliu

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

Svetla777

dlhodobo sa mysli ako? akoze aj ze niekolko rokov napriklad? lebo tak pri niektorych ochoreniach to tak je, ze to je proste uz na stalo a neda sa toho zbavit.

bronicka

... veru ano a ked je moznost volby, tak si treba zodpovedne vybrat... vsak ono to nie su take lieky, ze sa uzivaju tyzden... ale proste dlhodobo... tak by som osobne asi volila nieco skor na takej prirodnej baze, aby to tak nezatazovalo...

Gaspura

Tomu aj celkom rozumiem, lebo čo viem, tak čo ľudia berú statíny na cholesterol, tak to nie je práve najlepšie. Ale tak existujú aj rôzne doplnky, ktoré výrazne menej zaťažujú organizmus. Dá sa vybrať.

Roman.T

dlho som skusal vyhnut sa tomu, aby som musel nieco uzivat. ale potom si hovorim, co sa budem trapit, aj svoje telo, tak som si kupil doplnky na upravu cholesterolu a je to lepsie. ja uzivam jednu tabletku denne, to je uplne idealne pre mna, lebo rano si ju hned dam a uz na to nemusim mysliet, ze by som zabudol alebo tak.

Marion25

Si myslím, že to je dosť diskutabilné. Každý sa inak stravuje, tak sa to nedá tak jednoznačne povedať. Ale tak ono netreba zase hneď úplne všetko, že vylúčiť. Proste zdravá strava. Ako niektoré potraviny sa odporúča vyradiť, ale raz za čas neuškodí podľa mňa nič. Ja užívam aj doplnky na úpravu, tak možno aj vďaka nim si tak viacej dovolím haha.