Čím znížiť cholesterol

mala_sovicka

susana33 čo užívaš prosím ťa? takto sa priamo na rovinu opýtam. lebo tak viem, že je viacero tých liečiv na toto určených. však ako aj na všetky iné zdravotné problémy. len som počula, že niektoré tieto lieky na cholesterol, že to dosť zaťažuje žalúdok.

susana33

na tento problem uzivam take vyzivove doplnky, co su urcene na upravu hladiny cholesterolu. mne sa to osvedcilo.

buducamamina

Mohla by som ta poprosit, ze by si mi to odfotila a poslala, ak to najdes?... Ak by to nahodou neslo, tak by som napisala aj mail, ze by si mi to tam, alebo ak sa to da pozriet aj niekde normalne na nete... Ale tak, ze vsetko pokope, ze si nebudem musiet sama vyskladavat nejaky zoznam...

jozefinana

Odporucaju sa diety, to myslim, ze ti aj lekar normalne odporuci, co si mal a co nie. Mam doma taky papier vytlaceny, mozem ti to odfotit, ak by si chcel. Mne boli poradene aj nejake vyzivove doplnky, ktore vedia mat na toto vplyv. Takze u mna je to proste kombinacia jedno s druhym, snazim sa poctivo vsetko dodrziavat, tak som zvedava, ake budu vysledky najblizsie.