Čím znížiť cholesterol

miflow

musia sa dostavit? podla mna ani nie. este sa mi to nestalo pri ziadnych liekoch, co som kedy uzival, ze nieco z toho zoznamu by som na sebe spozoroval.

hribik12

nepoznam, nemam skusenost. za seba by som vsak odporucil armolipid, co aj sunnyball13 spominala, ze ho ma vyskusany.

guzedinteee

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

patienka

tak áno, lebo je rýchlejšie preklikať pár stránok ako fyzicky normálne naživo obehať lekárne. ale tak keď už si na niečo zvyknutá, že to užívaš dlhšie, tak asi neprejdeš na niečo iné len kvôli cene.

danecc

ono sa tie ceny zvyknu menit aj v lekarnach, ale tiez radsej objednavam ako takto priamo kupujem. to sa lepsie odsleduju akcie :)

sunnyball13

Určite treba aj diétu a mám vyskúšané armo lipid plus. Funguje. Vlekárni je drahší a na nete sa dá zohnať v dobrej cene.

hribik12

tiez by som sa necudoval. pri tom, kolko maju vedlajsich ucinkov a co vsetko mozu sposobit a teda aj sposobuju, tak je normalne, ze clovek sa radsej pozrie po inej moznosti.