Čím znížiť cholesterol

susana33

ono si clovek ani neuvedomuje, ake to moze byt nebezpecne. najhorsie je to, ze sa vysoky cholesterol nijak vlastne neprejavuje. ze to nema nejake priznaky. az pokial sa neprihodi nieco vazne.

paulara

tak ale sam si to vies realne asi skontrolovat, ci? su aj take domacke testy, ze sa daju zakupit na zistenie cholesterolu? su na kadeco, mozno len nemam prehlad.

stromo_kocúr

pri tabletkach, co uzivam ja napriklad sa to aj takto uvadza. ze po troch mesiacoch nastava take viditelne zlepsenie. ako nieze dovtedy by sa nic nedialo. ale tak nema zase zmysel po kazdom tyzdni si robit porovnania.

magduska

... tebe sa za aky cas upravili vysledky?... po tych troch mesiacoch to uz bolo take, ze to bolo vyrazne zlepsenie?...

vilka214

Nooo to je dost diskutabilne. Podla mna je zase najlepsim produktom ArmoLIPID, o tom inak hovoria aj tie porovnania, co sa normalne robia medzi liekmi a doplkami, vsetky tie testovania a skusky. Aj ked nie som si ista, ze by ti z mesiaca na mesiac az takto vyrazne klesol cholesterol, tam mas podla mna bud preklep, alebo to nie je tak celkom pravda ;)

anlazerteee

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

magduska

... nemam pocit, ze by sa taketo nieco uvadzalo v pribalovom letaku... vsak zase treba sa tym aj riadit, co odporucam vyrobca a nerobit si z toho uzivania holubnik... asi to ma nejake dovody, preco je to urcene tak, ako je...

chuanka

Čítala som, že sa môže aj rozpoliť tá tabletka. To ale tiež užívaš naraz obe polovičky, nerozdeľuješ to počas dňa, hej?