Čím znížiť cholesterol

hribik12

tiez by som sa necudoval. pri tom, kolko maju vedlajsich ucinkov a co vsetko mozu sposobit a teda aj sposobuju, tak je normalne, ze clovek sa radsej pozrie po inej moznosti.

miflow

ale poradil mi aj on nieco, to je jasne. ale zaujimaju ma aj ine nazory. moj doktor sa na toto nelieci. je odbornik, ale osobnu skusenost nema. preto som sa pytal aj takto.

anickadusicka

Nevieme, čo všetko je za tým. Možno aj poradené niečo bolo, ale nevyhovuje, vieš ako. Však to máš ako pri každom ochorení, že sa dá liečiť viacerými spôsobmi a liečivami.

susana33

ked ti zistili, ze ho mas vysoky, tak ti nic neodporucil doktor? to mi je divne, ze ta nechal len tak bez nicoho teda.

miflow

praveze z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze o pohyb u mna nudza nie je. co sa tyka stravy, tak jem vsetko, aj rezen si dam, a dam si aj salat, ovsenu kasu, zeleninu. proste vsetko a znizit cholesterol by som tiez potreboval akosi :D

mala_sovicka

tak tabletky zvládne hádam každý užívať, to je asi to najmenej si na to vytvoriť návyk. ako tá strava môže byť pre niekoho problém si myslím, ale tiež to nie je nič, čo by sa nedalo zvládnuť, rovnako ako aj pohyb.

anickadusicka

Tzv. tichý zabijak. Ale zase dá sa ľahko odhaliť, ak takýmto niečím človek trpí a ďalšia vec je to, že sa dá pomerne jednoducho s tým zabojovať :)