Čím znížiť cholesterol

jozefinana

Mne to vyhovuje, ja to mam tak nakombinovane, ze z kazdeho nieco. Proste kombinacia vsetkeho, podla mna je to tak najlepsie. O dva tyzdne mam kontrolu, tak som zvedava, co bude, ale mam z toho dobry pocit.

rastlinocka

no to je tiež pravda, že treba vedieť, čo je dobré aj jesť, pri takýchto zdravotných problémoch, to je áno..

agnessca

praveze ja by som naopak odporucila uzivanie nie priamo statinov samozrejme ale tie nahrady, co su, tak tie su o dost lepsie ako priamo statiny si myslim. mame susedu starsiu pani, ktora sa uz moc nehybe, nie je zase taka, ze by nepresla alebo co, ale tak ziadne sportovanie a vyslovene aktivny sposob zivota u nej asi uz nehrozia. a jej praveze prave tieto doplnky dost pomahaju pri tomto ochoreni.

Omen

Shubi,
NEODPORÚČAM ti užívanie statínov, ani vo forme suplementov!!!
LDL cholesterol sa dá krásne znížiť úpravou stravy a pohybom, NIČ viac nepotrebuješ. Za pár mesiacov budeš mať cholesterol v norme.

Roman.T

tie tablekty, ktoro ja uzivam, tak oni su sice take vacsie, ked mam pravdu povedat, ale zase daju sa rozlomit lahko na polovicu a uzijes najskor jednu, potom druhu. aj v lekarni mi to takto pan hovoril, ked som si ich bol brat.

mat_ka

Mám takú trošku asi nezvyčajnú otázku, ale nie sú tie tabletky nejaké veľké? Mne robí proste problém užiť tabletky, keď sú moc veľké. Tak ja si aj podľa tohto vyberám, keď kupujem napríklad vitamíny.

mala_sovicka

susana33 to ti predpisuje, či sa dá voľne kúpiť? čítala som, že statíny nie sú bohviečo, tak skúšam nájsť nejakú inú alternatívu.

vladkousko

Načo zbytočne pokúšať, keď sa ti podarilo hneď na prvý raz utrafiť. To môžeš byť rada, čo by za to iný dali ;)

susana33

mala_sovicka ano je toho viacej, aj rychlo som si vybrala, lebo tak boli mi nieco odporucene rovno v ambulancii u dr, tak som sa na to spolahla, ze to bude fajn. beriem armolipid, ten mi zapasoval hned, tak som ani nic ine neskusala.

eliananelson

Increasing cholesterol has become a serious problem these days due to hectic lifestyle and irregular eating habits.
The easiest way to control cholesterol is to eat a healthy diet and do physical exercises every day, for example, you can do yoga, running, swimming, etc. It is very important to take regular care of the body

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.