Pichanie v hlave

kajomija

dudinka57 jasne, ze telo ti tym dava jednoznacne najavo, ze nieco robis zle alebo proste ze by si mala troska ubrat. tieto varovne signaly sa velakrat ignoruju, a to byva zvacsa kamenom urazu, preco vznikaju zavazne problemy.

dudinka57

ja sa napriklad tiez neradim medzi hypochondrov, ktori si hned myslia, ze maju neviem aku zavaznu a smrtelnu chorobu, ale tak niektore veci si myslim, ze ozaj nie je dobre ignorovat. ako ta moja bolest hlavy napriklad. viem, ze nieco so mnou nie je v poriadku a ze sa mi tym moje telo nieco snazi naznacit.

krajcika

ale tak toto ja napriklad tiez zase hned neodsudzujem, lebo niektori ludia su proste taki, nemozu za to. boja sa o svoj zdravotny stav pri kazdom jednom drobnom naznaku. to je tiez diagnoza inak.

kajomija

krajcika no akoze to tiez celkom nechapem, ked niekto hned automaticky leti k lekarovi, ja osobne som taka, ze sa snazim najprv pomoct si nejako sama. no a tieto vyzivove doplnky obsahuju kyselinu alfa-lipoovu, co je ozaj ucinna latka, mne to pomohlo vo viacerych smeroch.

krajcika

no ja napriklad takisto hned nebeham k doktorovi, ked ma nieco pobolieva. a co to vlastne obsahuje to, co odporucas?prejdu ma bolesti hlavy?

kajomija

dudinka57 vsak skus ten Revitanerv. viacerym pomohol, tak by som rozhodne vyskusala. ak nepomoze, potom by som zasla k doktorovi, verim, ze sa s takym niecim neda fungovat dlhodobo. mala som to tiez, ale nastastie som sa to rozhodla riesit "zahoruca", ja tieto veci nemusim, neviem to ignorovat.

tanickam14

No, kazdy by chcel vsetko hned a zaraz:) A najlepsie, aby to trvalo uz nastalo. Lenze problem je v tom, ze niektore problemy maju tendenciu sa vracat opatovne, to uz sa ovplyvnit, bohuzial, neda.

kajomija

no akoze ludia su vselijaki, ale aby niekto chcel po tyzdni, aby sa mu vyriesil zdravotny problem, tak to mi pride troska cez :D jasne, ze bez trpezlivosti to nepojde, treba to brat poctivo.

machiia

dudinka57 jasne, len treba byt v tom trosicku aj vytrvaly a trpezlivy, lebo uz som sa stretla aj s tym, ze to proste niekto zacne brat a v polovici alebo po par dnoch prestane a mysli si, ze sa dostavia neviem ake vysledky. akoze na zazraky verim, ale toto je dost nerealne :D

dudinka57

jasne, ved preto sa snazim zistovat, co sa da. zatial som to este nechcela riesit tak, ze by som sla k doktorovi, ak teda existuje nieco ucinne, pri com je sanca, ze mi pomoze, tak to jednoznacne skusim.

Najčítanejšie články