Pichanie v hlave

kajomija

co treba vlastne aby obsahoval taky vyzivovy doplnok? neviem si predstavit, aka zlozka pomaha k regeneracii nervov vseobecne.

machiia

to su vsetko proste nervy, su rozne vyzivove doplnky, ktore maju dobry vplyv aj na ich regeneraciu, mozno by nebolo zle sa poobzerat po niecom takom. samozrejme, ze to nie je jedine, co by mal clovek zmenit, ale nejako zacat treba.

dudinka57

daniela2 ja praveze niekedy ani neviem rozoznat, kde ma to konkretne boli, uz ma bolieva proste komplet cela hlava, to je najhorsie. ale nemavam to uplne stale nastastie.

kajomija

da sa vobec tymto bolestiam nejak predist? lebo ked uz to pride, tak neviem, podla mna uz je celkom neskoro, nie?

daniela2

Ak bolí hlava v prednej - čelnej časti, resp. v oblasti spánkov, je to tzv. migréna a najčastejším dôvodom je vyčerpanosť a únava, príp. nedostatok tekutín.
Ak bolí skôr tá zadná časť, býva to často z krčnej chrbtice, a na to sa hodia zdravotné cviky.

tanickam14

Dudinka57 uplne najhorsie je, ked to clovek ignoruje a snazi sa s tym nejako fungovat. Akonahle clovek zaujme k tomu takyto postoj, tak je jasne, ze si na to zacina zvykat, a to nie dobre. Bolest nie je prirodzeny jav, nemala by sa ignorovat, velakrat moze znacit nieco zavaznejsie, nez si myslime.

dudinka57

machiia na to sa zvyknut uplne neda, tak som to predsa ani nemyslela :) jasnacka, ze to chcem riesit. na to som predsa tu. nechcem s tym hned bezat k doktorovi, lebo moj doktor je ten typ, ktory na vsetko predpisuje rovnaky liek. takymto sposobom to ja riesit nechcem.

machiia

dudinka57 ale na bolest hlavy si nesmieme zvyknut, bolest hlavy treba riesit. neviem, kto dokaze s takymto niecim normalne fungovat, pretoze ja teda vobec nie. mna to obmedzuje v mysleni, vo vsetkom. pochybujem, ze ty to mas inak, ak ano, tak potom klobuk dolu :)

kajomija

Omen podla coho usudzujes, ze je hypochonder? ako vies, ze skutocne netrpi nejakym vaznym problemom? ak si kvalifikovany odbornik, tak potom beriem spat :) my sa tu len snazime nejakym sposobom pomoct.

dudinka57

machiia tak na to, ze byvam uanvena, som si uz v podstate aj zvykla. bolest hlavy ide akosi ruka v ruke s unavou. mavam taketo pocity permanentne, ani mi doteraz nenapadlo to nejako riesit, zakazdym som si povedala, ze to prejde, ze to je len momentalny stav, ale trva to uz dlho, a to asi nebude dobre.

Najčítanejšie články