Pichanie v hlave

majusaa

akoze uz vobec? ani raz za cas? lebo co som tak zachytila, tak vacsinou to mavaju ludia tak, ze aj ked to na nejaky cas ustane, tak sa im to zvykne vratit.

marculienka55

no mne na take to pichanie v hlave dost vyrazne pomohol Revitanerv Strong. brala som ho dlhsiu dobu, ale stalo to za to, lebo to uz nemavam, tak za to som dost vdacna.

majusaa

tak to som este nepocula :D to je ako ked ta koleno boli :D nejdes s tym nikam k doktorovi, radsej trpis v bolestiach, lebo ved aj otca boli, tak to bude asi predispoziciou, nie? :D nezmysel:) ludia by sa rozhodne nemali naucit zit s bolestou a akceptovat ju.

modrizitka

no ja napriklad mam taku skusenost, ze u nas v rodine sa s bolestami hlavy absolutne nikam nechodi :D mamina tvrdi, ze to mame proste vrodene, ze sa s tym neda nic robit.

kotros

no tak toto mas podla mna ukazkovy krasny priklad migreny, jednoznacne:) ako dlho tym uz trpis? nebola si s tym u doktora? ja by som nevydrzala.

modrizitka

no ja niekedy, ked sa zobudim, tak mavam take ranne migreny. zvycajne sa vyskytuje ta bolest len na jednej strane hlavy, je taka akoby pulzujuca a prechadza zhora nadol. neviem, ci ma niekto s takymto niecim skusenost?

marculienka55

no to som si tiez myslela, ze to mam zo zuba, ked som toto mala, ale zub mi zubar vyliecil a to pichanie v hlave absolutne neprestalo, takze asi to neplati uplne zakazdym.

daniela2

áno, môže to byť zo zuba. Ja som to mala, našli mi jeden zub vo veľmi zlom stave. Vyvŕtaný, daná ochranná vložka, nasadené antibiotiká. V priebehu týždňa prestalo pichať v hlave a prestalo bolieť aj ucho.

maca342

Ako je to pichanie v hlave vlastne myslene? Akoze nejaka razna bolest? Migrena? U kazdeho sa to prejavuje asi inak.