Pichanie v hlave

isabellawampire

Shandrika, no áno, narozdiel od iných produktov, ktorých užívanie máš fakt že časovo obmedzené. ;-)

vveronicka

aha, dakujem. ja sa na to pozriem este blizsie, vsak to tam musi byt niekde uvedene, s cim sa to nemoze kombinovat pripadne a tak.

shandrika

obsahuje v podstate vsetko potrebne na spravne fungovanie nervovej sustavy. b1,2,3,5,6, ginko takisto, cize cele je to na prirodnej baze, mozes to uzivat akokolvek dlho chces.

isabellawampire

Si si nečítala ani zhruba zloženie? Ja hneď všetko musím lustrovať. Však keď to idem užívať, tak nech viem proste o tom čo najviac.

vveronicka

no kazdy by chcel vidiet vysledky hrozne rychlo, ale tak to proste nefunguje. :D
schandrika, a toto nie je analgetikum? na baze coho to vlastne je?

isabellawampire

Tak za dva týždne si ani telo podľa mňa nestihne zvyknúť, však daj tomu troška čas. Ako dlho máš to pichanie? Myslím, že chvíľu vydržíš.

shandrika

Vyskusaj na nejaky cas uzivat Revitanerv. Co sa tyka toho pichania v hlave, tak vie pomoct pri dlhodobejsom uzivani.
Neradila by som nejake analgetika, lebo to ozaj nie je idealne riesenie pre nikoho.

mokriska

no stres je takym zakladnym spustacom bolesti, ale to neplati len co sa hlavy tyka. boliet ta z neho moze fakt kadeco, to by si clovek ani nemyslel, ale je to tak.