Pichanie v hlave

alicka34

vsak a uz si skusala aj nieco ine, ked hovoris, ze ti nic nezaberalo?:) co take si si davala a nepomohlo ti? nech vedia aj ostatni, comu sa vyvarovat a co sa da oznacit nalepkou "zbytocne uzivat" :D

kotros

a co to je, ked to nie je liek, ale zazracne ti to pomohlo? lebo mne skutocne len lieky zaberaju na bolest hlavy, tak neviem.

krajcika

no preto je dobry Revitanerv Strong, kedze to nie je uplne liek, takze za mna rozhodne lepsia volba. tiez som bola taka, ze som si zakazdym davala tabletku od bolesti, ale prisla som na to, ze to nie je bohvieco to takto neustale riesit.

alicka34

ved prave, take nieco ti rozhodne viac uskodi ako pomoze. analgetika ako jednorazova zalezitost su fajn, vsak tiez sa tomu raz za cas nevyhnem, bez toho to jednoducho niekedy nejde, ale nie stale.

hricka00

ved prave, ked je nieco taketo "prirodne", tak skor dam do seba takuto vec ako pchat neustale do seba nejake lieky.

alicka34

dudinka57 pozerala som, je to na baze vitaminu B, co mi pride velmi fajn. je dobre, ze lekari odporucaju aj taketo produkty, vascinou vsak predpisuju automaticky lieky, antibiotika a podobne. cize toto je ten lepsi pripad. vymenim doktora :D

hricka00

alicka34 tak mne sa domace recepty neosvedcili zatial ani raz, takze tymto smerom by som asi nesla:)
dudinka57 a ako dlho ho brala, prosim ta?

dudinka57

tak o domacej liecbe neviem nic, ale mamina brala Revitanerv Strong a jej pomohol. odporucil jej ho normalne lekar, lebo uz si nevedela rady.

alicka34

Ja osobne by som take nieco asi riesila, neviem si predstavit, ako s takymto problemom niekto dokaze realne fungovat. Otazne vsak je, ci existuje nieco, co na to realne aj zabera. Respektive je tu niekto z vas, kto mal podobny problem a dokazal s tym sam bojovat nejakou domacou liecbou?

kajomija

dudinka57 aj si sa rozhodla nejakym sposobom to riesit, ci to nechavas tak? akoze je to na tebe, ako dlho sa to hodlas ignorovat, ale co mna zaujima je, ze ci sa to da vydrzat, ked to neriesis:)