Pichanie v hlave

sklaninka

zozadu take neprijemne pichanie, netusim, co to znaci, ale som rada, ze uz to mam v poriadku. nic ine ma netrapilo, len to neustale pichanie ma trapilo. take bodave, ze som sa nemohla ani sustredit na nic.

sklaninka

mne na to pichanie v hlave pomohol Revitanerv Strong. trvalo to asi nejake dva-tri tyzdne, takze nie az tak dlho, mozno to niektori mavaju ovela dlhsie, neviem, ale aj tak to bolo pre mna dost zle. proste aby som s tym nejako vydrzala, no musela som sa riadne premahat.

vricka86

na vsetko existuje riesenie predsa. a toto zase nie je taka diagnoza, ktora by ta odrovnala natolko, aby si nejak nevedela fungovat ci uz v praci alebo doma. nesnazim sa to zjednodusovat, to vobec nie, ale tak su aj ovela horsie veci podla mna. teda pokial to pichanie v hlave nie je dosledkom nadoru napriklad.

krajcika

tak ak si to realne niekedy nezazila, tak sa to ani nesnaz chapat :) ono sa to da sotva opisat a velakrat na toto ani lieky nezaberaju.

vricka86

ale tomu pichaniu v hlave celkom nerozumiem. to mam chapat akoze nejaku bodavu bolest alebo ako je to myslene? neviem si to asi celkom predstavit.

hricka00

mna picha v hlave uz vyse mesiaca, ale to je taky zvlastny pocit, ani to neviem opisat. stale je to na rovnakom mieste, ale zakazdym uplne ina intenzita. myslela som si najprv, ze je to mozno nejaka zacinajuca migrena alebo tak, ale toto ani v rodine nemame vobec.