Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

Kamka2

blueberryIN: konkrétne ako si z Natáliných odpovedí dokázala vyvodiť, že sa k ľuďom problematicky (áno, viem že to slovo si tam priamo nepoužila ale z kontextu tvojho príspevku to bolo jasne cítiť) správa? Na základe toho že vyjadrila rozčarovanie z toho, že je na tomto fóre napádaná (určitým spôsobom)? Mne to tiež príde tak, že na ňu bolo nezmyselne útočené a to dosť manipulatívnym spôsobom. Už len to, že najskôr ten "jedinec" napísal niečo v štýle že "nepíš že chceš niekoho kto pracuje lebo je to smiešne" a potom keď sa voči tomu Natália ohradila tak zrazu to zmenil na nejaké reči o turistike.... alebo výroky "to som ťa demaskoval, čo" , "ja vás ženy už poznám" ti naozaj prídu ako nezaujaté a nestranné otázky zo snahou pomôcť niekomu prísť k vnútornej introšpekcii/hĺbkovej analýze (neviem si spomenúť na patričný slovenský výraz teraz)? Ak áno, tak potom potěš koště, že na Slovensku sú takíto géniovia, ktorým pripadá maskované útočenie na druhého (s primárnym cieľom cieľom zdvihnúť si svoje ego metaforickým konaním do druhého) ako legitímne snaha pomôcť...

Kamka2

dobre: To že niekto nechce mať za partnera "nemakačenka", alebo teda niekoho bez dlhodobého príjmu/zamestnania je v istom veku úplne normálna požiadavka. Ak sú tam výnimky, tak väčšinou odôvodnené (napr. vyššie vysokoškolské štúdium, dočasná práceneschopnosť z dôvodu choroby/úrazu, starostlivosť o nevládnych rodinných príslušníkov (alebo u žien možno malé deti z predošlého vzťahu), atď).

To že ty zamieňaš to vaše "ženské zkatokopectvo" ktorým sa tuna lokálna mužská masogynná lúza frustrovaných chlapov rada oháňa pri každej príležitosti, za normálnu potrebu mať partnera ktorý by bol schopný prispievať do rodinného rozpočtu náklady na živobytie a financovanie domácnosti (so starostlivosťou o deti, ak by nejaké boli alebo boli plánované do budúcna) + sem-tam nejaké extra za ako je trebárs každoročná dovolenka.... tak to ešte zo zakladateľky tejto témy nerobí vychcanú zlatokopku s neoprávnenými nárokmi....

pupavka18

Ale veď Natty je milá a starostlivá a že NIEKEDY aj turistika.. naozaj vo veku 28 nemá nejaké prehnané nároky,

Dnes predsa mladí ľudia : min.jeden cudzí jazyk,ak nie dva, pocestovať kus....

lyže,plávanie,korčule, základy tenisu, badminton, mať radosť z tancovania, vyblázniť sa, vyskákať, chodiť na túry, ved to je radosť, ísť do prírody a teraz v jeseni vybehnúť na Popradské pleso aspoň, niečo super,super...na Popradské chodia seniori...ha,ha, tak mladí min.Rysy, alebo Kriváň, ale stačí pomaličky aj Popradské, hlavne,že sa dakde ide

Chytiť nejaké dobré ubytko,teraz je toľko toho, apartmány moderné, chalety, a Natty vie variť piecť, v apartmáne je kuchynka, jeden večer večera v reštike, romantická jasne, a druhý večer by ona s radosťou niečo spravila.. veď super nie?

A keď je blízko možnosť si zaplávať po túre, s priateľmi smiech a dobrá nálada, no radosť žiť

Či toto by sa tebe nepáčilo?

fonte

Tu nejde o nároky, ale o spôsob. Ja som sa opýtal narovinu, či ak niekto nebehá po horách a po výletoch, tak je odpísaný. Namiesto odpovede prišla uplakaná defenzíva.
Tak nech si hľadá v turistickom klube a neplače, že všetci chlapi nebehajú po horách a zároveň to napíše tak, že kto nebehá po horách a po výletoch je ožran bez práce a gambler. Tak to totiž očividne v jej hlavičke funguje.
A to bude si myslím ten problém, že prečo je sama.
A pupavka, žena má byť žena, milá, starostlivá, príjemná a empatická a tie ostatné normálne ženské vlastnosti... Osobne by som si nevyberal podľa toho, či chodí do fitka, alebo nie, lebo keď nechodí, tak je určite škaredá a doma pchá celý deň koláče a nič nerobi :D

ovomaltine

Tie naroky mi pridu v 28 normalne, nezobere si dochodcu len preto, ze uz ma 28. Je to bezny vek na zoznamovanie, uz len mat trochu stastia.
A hej, na fonteho sa nemusela urazat a citit dotknuta, bola to vyzva na diskusiu.
A tiez nemusis ostat s tym, koho spoznas, idealneho partnera si treba vybrat.

fonte

Nedokážeš ani len odpovedať na pár otázok. Píšeš tu len všeobecné frázy. Namiesto odpovede, ale ja som dobrááááá a on je zlý bobo :D
Nevieš ani len komunikovať, urážaš sa. Ako decko.
Dal som ti pár otázok, ktoré smerovali presne k tomu, že ťa demaskovali.
Aj tie tvoje nároky, ako keby si mala 16 a opisovala z časopisu bravo girl, či ako sa to volalo :D

mozebyt

Myslím,že niektoré z požiadaviek nie su reálne ak ich chceš mat v jednom človeku. Niečo z toho vzdy vyskočí. Typ aký opisuješ mi skôr príde ako introvert a nebude mať veľmi kamarátov. Ak chceš športovca so záujmami, pre ktoré bude zapálený ten nebude mať na teba čas alebo aspon po prvotnom zamilovaní sa bude sústreďovať skôr na seba. Ak si dávaš este vekové obmedzenie 33,to mi príde tiež prehnané. Si už vo veku kedy moze byť od teba chlap aj o desať rokov starší a nič sa nedeje. Treba si určiť priority,nieco zoškrtať.