Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

Kamka2

fonte: Kde konkrétne Natália písala, že jej partner MUSÍ rád chodiť na výlety po horách a na turistiku a že iného nebude chcieť? Ja som v jej príspevkoch nikde nič také nezachytila; naopak, ona opakovane písala len to, že bola sklamaná keď ju nejaký chlap ktorého oslovila odmietol. Čo mi skôr príde pravdepodobné je, že ty si si do nej potreboval bezdôvodne kopnúť (v rámci nejakého tvojho dvíhania ega à la "ja vás ženy už poznám, idem ťa demaskovať a ukázať ti, ako si vlastne hlúpa náročná a nafúkaná primadona"), a keď si na to niekto (ako ja) dovolil poukázať, tak si - po anglicky povedané - "back-pedalled", čiže hodil spiatočku, a začal si bľabotať niečo o tom že Nat chlapa nemôže či nebude mať, lebo nechce prijať nikoho kto by nechodil na horské túry a podobne. Pričom v Natáliných príspevkoch nebolo písané že jej potenciálny partner musí chodiť po horách a že iného nechce a že preto nemôže nikoho nájsť (to si jej tam podstrčil ty); ona len opísala aké veci JU OSOBNE bavia a že keď konečne nabrala odvahu niekoho osloviť, tak že ju odmietol a to ju mrzí. To ty si začal manipulovať a spriadať tam nejaké falošné nite o náročnej komplikovanej ženskej a potom obvinil tých čo s tebou nesúhlasia (ako ja), že nerozumejú písanému textu. Naopak, ja si myslím že tomu rozumiem veľmi dobre a záver, ktorý vyvodzujem, je že manipulovanie ti ide celkom dobre, ale nie až tak nenápadne aby ti na to každý naletel. Prečo to síce máš potrebu robiť to neviem; to je otázka skôr na tvoje povedomie.

fonte

Starký, ja dobre viem ako to s nimi je a že ich realita nezaujíma.
Aj tie triky a to všetko :D
To nebolo vôbec len o tom, že kto si čo môže dovoliť, ale všeobecne, že nie každý je konzumná kobylka a tak podobne to už je samozrejme, že čoooooo si z marsu?
Som nahádzal troška hrach na stenu no.
Stále mi ale nejde do hlavy to, že ja o voze a oni o koze. A logika nič.

Bohužiaľ takých Natálok je väčšina som zistil. A čím mladšie, tým horšie.

Ernest-ernie

Tak sa to tu rozbehlo že som sa to donútil prečítať...

Fonte, ty patríš podľa tunajších vševedúcich žien do incel-zlatokop klubu? Lebo som myslel že nie ale sa mi zdá že áno :D

Vysvetľuješ koľko kto zarába a čo si môže/nemôže dovoliť, síce máš pravdu ale ženy to nezaujíma...
Lebo ženy treba vedieť namotať a vtedy neriešia peniaze.

V mojom okolí muži čo majú najmenej peňazí najviac striedajú ženy, lebo to vedia.

Na ženy treba vedieť zahrať teatro, rozprávať hlúposti, nepovedať nič reálne o sebe, odpovedať spontánne a sebavedomo, mať zvládnutú reč tela a vzbudíš u nich záujem aj s 5 eurami vo vačku.

Potom už či chceš sex na jednu noc alebo vzťah, to je už na mužovi, môže si vybrať.

Keď Natálku takto niekto oblbne, tak jej bude úúúplne jedno aké má koníčky :D

BTW Natálka má tak intelekt 15-16 ročnej baby, možno tam je dôvod že nikoho nemá. (prepáč Natálka :)

fonte

Stale nechapes, co pisem. Ani naznak.
Moje prispevky su cisto o tom, ze sa snazim(zjavne marne) vysvetlit, ze nie kazdy moze a chce robit to, co ty, alebo autorka temy.
Ty vidis ako jedinu formu travenia casu vylety, turistiku, dovolenky a podobne. Teda zabavu.
No a niekto iny zas sadi, robi v zahrade, cisti rieku, stara sa o pribuznych, psa, kona, je aktivny v politike, ma dalsi job atd.
Ja som napisal, lebo autorka temy vidi zivot svojou uzuckou optikou, kto nechodi na turistiku a dovolenky tak toho nechcem a jaj taki sa uz minuli a ja mam 28, co mam robit, ze takeho nemam a ako je mozne ze to vsetci nerobia, co ja :D
Pre mna osobne to je total sliepkoidne videnie sveta a netreba sa cudovat, ze je sama a nedokaze to pochopit, ze je niekto iny :D
A zjavne nieje sama :D

fonte

Čo to má so mnou, či som mladý, aké uvažovanie, ja opisujem realitu.
Kriste, veď vy nerozumiete písanému textu.
Pupavka, ano žiješ asi vo svojej bubline, lebo polovica Slovenska žije od výplaty k výplate, poprípade odložia nejaké drobné.
Jasné, veď všetci chcú chodiť po Ibize a na Honolulu ale nevýchádza zo Slovenského platu. A nevypisujte mi tu zas typické ženské blbosti, že sa majú viac snažiť, lebo som sa toho už napočúval a žite v realite.
Znova, kopa ludi, aj chlapov robi na 3 zmeny, 12tky, aj lekari trebars a oddychuju a niesu vyhoreni, len niesu stroje.
V mojom okoli robi vacsina takto. Neviem kde vy zijete, asi v Londone.
Aj som uviedol percenta, kolko sa u nas robi v noci.
Vy si ale tocite svoje.
Kto nemá zaväzky mladý môže zo Slovenského platu niekam ísť, teda pokiaľ žije s rodičmi a nemá na krku hypo.
Priemer mimo Ba je tak 800-900 max.
To je jedna stranka a dalsia je, ze nie vsetci chcu chodit po vyletoch a horach. Znova a znova. Chcu travit ten volny cas inak.
Preto som sa jej pytal, co vlastne chce a na jej naroky blizsie.
Josipe, slaboduche su presne tie sliepky, co si myslia, ze su silne, vsetko minu na wellnessiky a na seba a potom hladaju dobru partiu, co im zabezpeci zivot, lebo na na konci mesiaca nemaju ani fuka :D
Ten vyrok ze chlapa nechaju doma, nech si oddychuje len odraza, co si zac. Ty to nepochopis ani keby ti to nakreslim.

pupavka18

Aj mňa to presne napadlo, či je vôbec Fonte mladý človek, keď takéto uvažovanie, ako áno, veľmi zodpovedne a pracovito..ale to sme väčšina takí snáď

Ale život nie je len o práci, Natty má prácu a darí sa jej v nej, teda aj zárobok ,,stredne" slušný,
a vek sa posunúť ďalej, a keď k sebe by našla podobného, tak dva zárobky už dajú nejaký výletik min.2 x v mesiaci,

Teraz je toľko možností všeliakých

Jasne teraz má každý svoju kasu..ale každý priloží diel, alebo sa dohodne, kto čo do spoločného ,,fondu" dá a hurááá, ide sa

Ja to dosť podávam ideálne, ale prečo by to tak nemohlo byť?

ovomaltine

Josipe ale koho by bavilo chodit sama, ked ma partnera. To je dost na figu taky vztah.
fonte, teraz zas vyznievas inak, predtym sa mi to zdalo ine. ty opisujes akoby vyhoreteho muza a hlavne stareho, nie 28. ok, ze potrebuje pracovat, oddychovat po svojom, ale snad si rad najde cas aj na tie prijemne aktivity.

Josipe

Vy co sa tu stále sťažujete na ženy aké sú zlato kopky, aké majú vysoké nároky atď. hľadáte totiž slaboduchu ženu ktorá má v hlave na***e a potrebuje byť 24hodin denne nalepena na chlapovi. Vás problém ze po takých pozeráte. Co tak hľadať silné ženy? Taka žena si pôjde na "vyletik" a "welnesik" aj sama a sama si ho aj zaplatí. Taka pôjde kľudne sama aj na koniec sveta. A chlapa nechá doma na gauči nech si teda oddychuje. :D... A ináč mnohé voľnočasové aktivity nestoja skoro žiadne peniaze.

fonte

Kamka: Je neuveriteľné, čo si z mojich príspevkov dokázala vyvodiť. :D
Zjavne u teba absentuje elementárna schopnosť pochopiť písaný text. To isté platí o sarkazme.
Skúsim ešte raz, ako v škôlke, možno pochopíš, aj keď po tom výleve pochybujem.
Autorka dostala priamu otázku, či teda je problém len turistika a výletíky, teda nejáka športová osobnosť. Odpoveď neprišla, tak som ju poslal do turistického klubu :D.
Potom je tu druhá možnosť a to, že hľadá dobrú partiu a nenašla, resp. určitý typ chlapa, ktotých je málo.
Možno si hľadá k sebe len seberovného, ja na tom nevidím nič zlé.
Totiž nie každý pracujúci chlap a hlavne tu na Slovensku má na to, aby platil všetky náklady na život a ešte behal po výletíkoch a na turistiku. Takých chlapov sú mraky.
Prípadne na to nemajú čas, mnohí pracujú v zahraničí a prídu domov na víkend, alebo na zmeny. Podiel práce v noci na Slovensku je vyše 20 percent. To znamená, že je kopa chlapov, ktorí prídu uťahaní z práce, vystrú sa a oddychujú cez voľný čas a nemajú silu sa niekde ešte trepať po horách a turistike, alebo pracujú okolo domu, pomáhajú rodičom, hrabú sa v autách, čokoľvek.
A platia účty, starajú sa o deti a výdavky, ale na vyletíky a turistiku im nezostane a neprehrajú to v automate a neprechlastajú, alebo majú aj iné záujmy.
Čo to melieš prosím ťa. ?
A ženy poznám(nehádžem všetky do jedného vreca), veľa z nich reaguje ako ty, Vy nežijete v Slovenskej realite, to je problém. Nemáš na výlet a wellnes, ty ožran a lúzer. A priemerná mzda trebárs v Nitrianskom kraji je 1040 hrubého.
Typické hlášky, až smiešne ako sa sebe podobáte. :D
Pupavka to odhadla, výletíky, wellness, bazéniky, turistika, nie každý je taký a na to má a ešte je x ďaľsích dôvodov, ako som písal hore.
Už chápeš? Či ešte podrobnejšie treba?