Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

slivca

bud posobis az moc sebaisto, ale to ako si sa opisala je proste len zasterka toho, ze si vobec pri nadvazovani kontaktov neveris

fonte

pupavka
Ja píšem, že je milion ľudí, možností ako žijú, teda všeobecný opis SPOLOČNOSTI (keď tak rada zväčšuješ) a ty opisuješ svoj malý život a asi sa chváliš či čo :D s úplne scestným komentárom ako sa všetko dá, len treba chcieť. :D
A zakončíš to ďaľšou nesúvisiacou otázkou o mojom statuse .
Jasné, ja som ten, čo nechápe. :D Ano, o voze a o koze

fonte

pupavka
Ja píšem, že je milion ľudí, možností ako žijú, teda všeobecný opis SPOLOČNOSTI (keď tak rada zväčšuješ) a ty opisuješ svoj malý život a asi sa chváliš či čo :D s úplne scestným komentárom ako sa všetko dá, len treba chcieť. :D
A zakončíš to ďaľšou nesúvisiacou otázkou o mojom statuse .
Jasné, ja som ten, čo nechápe. :D Ano, o voze a o koze

mozebyt

BlueberryNN: Mne to velmi pripomína jednu moju známu,ktorá ma tiež 28 a má podobnu retoriku ako prispievateľka. Zatial vsetky jej vztahy skončili tak,ze chlap sa od nej odsťahoval. Ked som sa jej snazila načrtnúť,ze nechtiac mohla k tomu prispiet aj ona tak nechcela si nič pripustiť,každý ex bol zlý,ona bez chyby. A čuduj sa svete podobnú skúsenosť som s nou mala ja. Akonáhle neboli nejaké veci po jej (stretnutie, nie okamžité odpísanie vždy keď si zmyslela) už som bola zlá ja. Raz ma nanešťastie vytočila a narovinu som jej napísala, že je dost sebecká a na to spustila take výlevy, ze ani neviem ako uz som jej ospravedlňovala. Blbe je to,ked to clovek zisti az roky po tom,co udržiava kontakt s takým človekom.

pupavka18

No to je škoda, ,,vidím", že nechápeš...:):):) veď preto tvrdíš nielen mne...voz&koza

Ešte otázočka, NEMUSÍŠ ,,odpovedať" ty si vo vzťahu?

fonte

Pupavka, ano, žiješ vo svojej bubline, to vidím :D Len ani za mak nechápem, čo to má s tým, čo píšem.
Ja o voze a ty o koze.
A nie, nedá sa všetkým všetko, lebo tebe sa "dá".
Ani to o tých nechtoch si nepochopila. Vlastne asi nič :D

pupavka18

Fonte,
hej, žijem vo svojej bubline, lebo chcem.
Ale v takej, že 2 práce, aj v sobotu a fyzickú prácu

Napriek tomu si myslím, že výletiky sú fajn, aj na nechtíky, no a? Veď Natty je mladé dievča.. kedy sa má parádiť keď nie teraz

Keby som bola mladšia, a bolo treba, dám aj 3.prácu dokladanie v Lidli 2x v týždni na 4 hodky, takže žiadna panička a bolo by aj viac výletov

môj manžel bývalý, cigaretka a kaviarenský povaľač, čiže dovidenia

Terajší : ,požiadavky" boli plávanie, lyže, turistika, práca, áno práca..a má dve tiež, keby nevedel lyžovať, naučím a sranda...keby nechcel, tak by aspoň skúsil a čakal na mňa, ,,nosil by mi lyže" ha,ha, by nejaký tréning bol

A dá sa viac x v mesiaci poriešiť plávanie, lebo kondička musí byť..už v aute sa smejeme, hudba na plné pecky, ako puberťáci, lebo vek je len číslo

On uvarí, lebo ho to baví, postaral sa o svoje dve deti, kt.mu nechala jeho exka.
PROSTE, KEĎ SA CHCE DÁ SA, hypo sa spláca a peniaze robia ďalšie

Veď mladí radi športujú, turistikujú, po práci na kávičku, prečo nie? Ty snáď makáš 16 hodín denne, 6 hodín spánok? 365 v r.?

fonte

@Kamka, žiadnu spiatočku som nehodil, ani nič podobné. Písal som stále to isté, otázky smerujúce k vyriešeniu problému a tiež zistiť, ako daný človek rozmýšľa, čo tiež smeruje k vyriešeniu problému.
Proste pragmatický prístup.
Keď pôjdeš psychológovi, bude sa ťa pýtať to isté. Vecne.
Normálny človek, ktorý ozaj hľadá radu, logicky odpovie a iný sa urazí a nafúkne, ako malé decko.
A zjavne si ten text stále nepochopila, napísala jasne, že s ním chce chodiť na turistiku a výlety a že nemá byť lenivý a alkoholik a tak podobne.
Prečítaj si ten príspevok. Potom nasledovali tie moje doplňujúce otázky. Vecné.
@Ovoltime, ty si sa pýtala, ako majú podľa mňa dvaja 28 roční tráviť čas a ja som odpovedal, ako ľudia trávia čas, čo zas nechápeš :D ?
Ja nemôžem nikomu hovoriť, ako ho má tráviť :D Keby si sa opýtala, ako by som chcel ja tráviť čas, to je úplne iná otázka. Čítaj po sebe. A aj tak by tá otázka bola irelevantná.
@blueberry Jasné, že je nevyzretá. Je to taká tá pipuška, ktorých je dnes ako maku všade, obchodíky, wellnessíky, turistika, nechtíky a tak. Choď do väčšieho mesta a väčšina je takých.
Ja som mal také kolegyne, aj som sa zoznámil už s viacerými, je to dnes taká epidémia. A chovajú sa rovnako. Ako vajce vajcu. Cuky a luky, či ako sa to volalo :D