Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

DoktorExitus

Dievča, ako tak čítam tie tvoje požiadavky a ich formulácia tak mám dojem, že si si to načítala v ženských časopisoch a teraz podľa toho takého chlapa hľadáš.

Natalia 911

Ako môže niekto tak veľmi neznášať ženy. Napísala som sem jednu tému lebo som chcela vedieť ako prekonať odmietnutie a znova sa vzchopiť a takto to dopadlo.

Marek-001

To vôbec nie. Len kedysi sa hovorilo, že "prikrývaj sa takou perinou na akú máš" a myslím že to stále platí.

fonte

Ja neutočím. Odpovedaj na otázky. Len zahlmievaš.
Ja vás ženy už poznám. Chcete malú skupinu chlapov a potom sa stažujete, že Vás nikto nechce ak sa Vám z tej skupiny nikto neujde.

fonte

Takže ak niekto trebárs nechodí na turistiku, tak si ho škrtáš?
Povedz, koľkých chlapov si odmietla ty pre zmenu a prečo. Čo z tých tvojich prianí nespĺňali.
Totiž píšeš o jednom, čo si ho oslovila, ale čo opačne, teba nikto nič?
A nepíš, že nechceš niekoho kto nepracuje a podobne, lebo to je smiešne.
Ty chceš horných 20 percent a keď na teba kašlú, tak píšeš, že ťa nikto nechce. Či?