Mám 28 rokov a som bez partnera

Príspevok v téme: Mám 28 rokov a som bez partnera
Natalia 911

Ahojte. Neviem kde robím chybu som pekná, viem variť, piecť, som šikovná, nie som lenivá. Mám rada turistiku, knihy, hudbu... Dá sa so mnou o všetkom porozprávať. Síce nemám úplne modelkovskú postavu, ale nie som ani tučná. Neviem kde robím chybu, ale neviem si nájsť chlapa. Mám 28 rokov a už prestávam verim na lásku a nebudem mať vlastnú rodinu. Nedávno som oslovila jedného chlapa a skončilo to odmietnutim a najradšej by som na to zabudla.

pupavka18

Natali,

pozri ak chceš jasne:):):)
na instagrame: dminikah

Dominika Krčmariková - veľmi dobre cenné rady pre dievčatá tvojho veku, cvičenie, atď., uvidíš sama

Ved odmietnutie, zažilo veľa ľudí, ja tiež, dtto: takí čo sa mne páčili: 0 bodov

Pozrela som sa na seba a zapracovala, dala dole 16 kg, a usmievala na svet a ,,princ" sa dostavil,
Ale aj preto, že som už ,,bola vyliečená" z odmietnutia a ,,svet mi zase patril" proste som sa dobre cítila, neľutovať sa...

Na správnom mieste v správnom čase som sa ocitla, zľavila z nárokov:):)
Ostalo len: vzťah k horám

Proste treba ísť ďalej a furt a furt pracovať na sebe po každej stránke, len čo som sa začala dobre cítiť, usmievať na svet, začalo sa mi dariť aj v iných veciach

Natalia 911

Romi961817
Viem, že láska pride vtedy keď ju nebudem očakávať, ale už sa mi na ňu nechcelo čakať a tak som skúsila šťastie sama od seba a skončilo to zle. Odmietnutie ma veľmi zabolelo. A necítim sa momentálne na žiadne zoznamovanie a nemám na to odvahu niekoho ešte niekedy pozvať von.

Natalia 911

Estet
Ďakujem za tvoje povzbudivé slová. A možno by som aj rada vedela odpoveď na to, že prečo mám takú smolu a nechce ma taký chlap, ktorý sa páči mne. A bohužial sa na mňa lepia len taký chlapi, ktorý sa mi nepáčia a nehodia sa ku mne. Už som tu aj dostala, že mám nereálne predstavy a vysoké nároky. Aktuálne nikoho nechcem a odvahu nemám nikoho volať von na rande. Ak mám byť s niekym tak si ma možno raz nájde a ak nie tak budem sama.

Romi961817

Ahoj, síce netuším od kadial si, netuším či sa vôbec niekedy stretneme ? ale kľudne mi napíš, rád si pokecám a bližšie ta spoznám.

K tvojmu problému, nič si z toho nerob. Je to v poriadku a osud ti pošle do zivota lásku keď ju vôbec nebudeš čakať a niekedy ani chcieť ? je to tak normálne. Netreba sa ponáhľať s ničím, mnoho báb si tak pokazili zivot.

Romi961817

Ahoj, síce netuším od kadial si, netuším či sa vôbec niekedy stretneme ? ale kľudne mi napíš, rád si pokecám a bližšie ta spoznám.

K tvojmu problému, nič si z toho nerob. Je to v poriadku a osud ti pošle do zivota lásku keď ju vôbec nebudeš čakať a niekedy ani chcieť ? je to tak normálne. Netreba sa ponáhľať s ničím, mnoho báb si tak pokazili zivot.

Estet

Natália, ak stojíš naozaj o to, aby si zistila, kde robíš chybu, príď sa osobne porozprávať, kontakt Ti viem poskytnúť do nejakej súkromnej správy. Neviem Ti zaručiť, že si ihneď niekoho nájdeš, ale minimálne Ti poviem úprimne niekoľko možných dôvodov, prečo sa Ti toto deje. Mimochodom, to že jeden chlapec Ťa takzvane odmietol ešte nemusí nič znamenať, takže sa v tom neutápaj... akurát to nebol ten správny a tým to hasne...

onlyonedee

Ahojte všetci, som veľmi rád, že sa o to môžem podeliť, bol som vo vzťahu s Benom a on sa so mnou náhle rozišiel bez akéhokoľvek dôvodu, bol som zničený a takmer som spáchal samovraždu. Jedného dňa som prechádzal internetom a videl som komentár od náhodnej osoby, v ktorej sa hovorilo, že jej pomohol jeden zaklínač / jasnovidec. Dostala späť svojho muža. Rozhodol som sa to skúsiť a kontaktoval som doktora Ifu. Po 3 dňoch mi pomohol dostať Bena späť ku mne. Ďakujem Dr Ifa. Môžete ho kontaktovať na jeho stránke: DROGUDUTEMPLE@AOL.COM Ďakujem neskôr 

Omen

@ Ovomaltine,
musela, musela. : ) Človek je okrem iného aj preto človekom, že pozná a používa tieto zázračné slovíčka: prosím, ďakujem, prepáč a pozdrav. Spravila som chybu, keď som robila 3 veci naraz, a tak sa u mňa dostavila chvíľková dyslexia (nepochopenie zmyslu písaného textu...).

@ Niektorí ľudia sú veľmi chudobní, majú len postavenie, peniaze, krásu ... Sú prázdni, chladní ako psí čumák, bez charizmy a hlavne nechápaví.
Partnerský život nie je len o romantike, ale hlavne o vzájomnom pochopení. A ak niekto neovláda esenciálne významy slov, zamieňa si dojmy s pojmami, potom zbohom rodina.
Muži by v tomto ohľade mali byť nároční, oni majú čas na založenie rodiny aj vo vyššom veku, kým žene biologické hodiny tikajú. Tik-tak, tik-tak... Som žena, ale niektoré tu na fóre a nielen tu, sú vyslovené sliepky, ktoré len kotkodákajú a kotkodákajú... Mám na háku, či sa zasa niektorá ozve alebo urazí. ;)

Betka132

Mozebyt mam rovnaku skusenost s jednou kamoskou. Ona sama so mnou dokonca prerusila kontakt, lebo nebolo vsetko podla nej. Az spatne som si uvedomila, ze ja som jej vela pomohla, ked som ale prosila o pomoc ju, odmietla. Cely cas ma vyuzivala ale vedela byt velmi mila, tak to clovek tak nebral a pomohol jej rad. Co ju poznam nemala vztah, hoci napadnikov ma dost, ale ziaden jej nie je dost dobry.

Natalia 911

Nie som žiadnou pipkou ani namyslenou fiflenou. Som toho názoru, že všetko sa dá len treba chcieť. Pracovala som na 8ky a aktuálne pracujem na 12ky a vyhovuje mi to. Nie som domased a nikdy ani nebudem. Len som chcela niekoho na trávenie spoločních chvíl a podľa väčšiny som vedľa ako tá jedla. Aktuálne si nikoho nehladám rozhodla som sa venovať sama sebe a ak mám byť s niekym tak nech mi príde sám do cesty.